Інновації нон-стоп, SAER

Pump

SAER-нововведення для прогресивних рішень, повністю вироблених в Італії в розширеному і повному діапазоні, з використанням високоякісних матеріалів при повнії автоматизації процесу, забезпечуючи оперативні терміни поставки та унікальну гнучкість.

Завдяки цьому SAER була обрана для здійснення та реалізації дуже важливої роботу в водопостачанні і зробивли з 0 новї серії багатоступеневих всмоктувальних насосів. Проект був повністю вивчений, розроблені, виготовлені і випробувані в лабораторіях SAER . Результат:. 6 одиниць багатоступінчастого електричного поділу корпусу насосів SKDZ 4p 250-630 / 2 виготовлений приблизно 6 місяців. Факт: 1000 м ³ / год 280 м в комплекті з двигуном ABB 1200 кВт 6,6 кВ, Гідравлічний ККД 84%. Робочі колеса з нержавіючої сталі AISI 316 Вал з нержавіючої сталі,збалансоване торцеве ущільнення.

Інформація з сайту: www.saer.ua

 

 

 

Uniqa Zenit

Нові електронасоси UNIQA

Надання найбільш якісних і сучасних рішень , постійне вдосконалення наявного асортименту та інновації - одні з критерій , на яких будується діяльність компанії ZENIT . Так , нещодавно компанією була представлена ​​нова лінійка високоефективних заглибних електронасосів UNIQA .

Розроблені для інтенсивної експлуатації в професійних сферах , дані моделі швидко знайшли своє застосування в очисних спорудах (промислових і цивільних) , для відводу стічних вод , атмосферних опадів , перекачування біологічного шламу і пр. і зарекомендували себе надійним , ефективним обладнанням.

Переваги електронасосів UNIQA:

Якими перевагами володіють заглибні насоси UNIQA перед аналоговими моделями? Ось деякі з них :

    Двигун з ефективністю PREMIUM IE3 , розроблений за нормою EN 60034-30 . Комплектація з даними двигунами дозволяє знизити витрату електроенергії , що , безсумнівно , є важливим для будь-якої системи . Таким чином , досягається істотна економія , а обладнання окуплює себе в короткий термін. Можлива робота з рідинами температурою +60 ° С і вище , в режимі безперервної експлуатації S1. Дотримання класу NEMA A , ізоляція - клас H.

    Термозахист , вбудована в статор , надійно захищає двигун при безперервній експлуатації навіть в суворих умовах.

   Високоефективні гідравлічні установки : для досягнення максимальної ефективності компанією були спроектовані новітні гідравлічні компоненти . Моделі UNIQA випускаються з двома типами крильчаток : крильчатки з каналами високої продуктивності ( в таких моделях передбачена також система осьового регулювання ) і крильчатки VORTEX .

    Система захисту від засмічення ACS . Устаткування надійно захищене від засмічення навіть при роботі з сильно забрудненими стоками , що робить експлуатацію насосів ще більш безпечною.

    Система охолодження POWER TECH COOLING . У процесі роботи охолодження двигуна забезпечується запатентованою системою циркуляції по замкнутому колу. Тому використовувана для охолодження рідина не змінюється навіть у разі зносу першого механічного ущільнення і попадання рідини, що перекачується в масляну камеру. Крім того , насоси оснащені датчиками для визначення попадання води в масляну камеру , відсік клемної колодки або в моторний відсік. Завдяки даній системі насоси UNIQA можуть використовуватися в режимах полупогружної і сухої установки з максимальним рівнем безпеки !

    Довговічна змащення підшипників - 50 000 годин!

Корпус , крильчатка і гідравлічна частина моделей даної серії виготовляються з чавуну / нержавіючої сталі , вал двигуна - з AISI 431 або NITRONIC 50 ( за замовленням). Напірні горловини гідравлічної частини - DN65 - DN400 . Всі конструктивні рішення нових моделей спрямовані на досягнення надійності та максимальної міцності .

010101

 

 

Пристрій Aqua Star для керування та захисту одно/трифазного насосів.  Призначено для автоматизації водопостачання з артезіанських свердловин , станцій підвищення тиску і відведення стоків житлових , виробничих і адміністративних будівель. Пристрій автоматично підтримує заданий тиск в системі водопостачання або заданий рівень в накопичувальному резервуарі , забезпечує комплексний захист насоса від аварійних режимів .

Пристрої призначені для роботи з одно / трифазними насосами потужністю 0.55 - 315 кВт будь-яких фірм виробників.
Залежно від потужності насоса і вимог замовника реалізуються наступні види пуску електродвигуна насоса:
• Aqua Star midi 1S - 3 -A - прямий пуск.
• Aqua Star midi 1S - 3 -B - пуск двигуна за схемою зірка - трикутник ( час перемикання програмується користувачем).
• Aqua Star midi 1S - 3 -C - c плавним пуском ( час розгону і гальмування програмується користувачем).
• Aqua Star midi 1S - 3 -D - з частотним перетворювачем ( для підтримки тиску або рівня води в резервуарі ).

57

Для детальнішого ознайомлення товару, заходьте на нашому сайті у розділ  

       Якщо у Вас виникли запитання, якщо  бажаєте придбати даний товар,

 пишіть нам email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   або ж телефонуйте тел.: +38 (067) 382-67-57

 

99999999

    Зеніт з'явився на світ в кінці 50-х років. Підприємство засноване Уго Дзені, для випуску і ремонту електродвигунів і гідравлічних насосів. Головне підприємство розташоване в Модені , працює на італійському ринку . Підприємство прагне до забезпечення якості продукції та послуг , як наслідок корпоративної організації і як надихаючий принцип у відносинах з клієнтами та суспільством. Якість - це результат процесу , заснованого на відповідальності, і необхідна умова будь-якої умови добробуту .

99999999999

    Якість Zenit Italia
За останні роки компанія отримала сертифікат менеджменту якості за нормою ISO 9001:2000 та сертифікат вибухозахищенності АТЕХ " на продукцію , придатну для роботи у вибухонебезпечному середовищі " . В даний час ми ведемо роботу з отримання сертифіката за нормою ISO 14000 для " систем екологічного менеджменту" та сертифікату " системи менеджменту здоров'я та безпеки на робочих місцях".

    Якість Zenit China
Отримання сертифікатів відповідності ISO9001 і ISO14001 надають ще більш високий престиж і довіру до компанії , що дозволить зайняти на ринку місце головного гравця .

 

Група Zenit - це одна з основних реалій на міжнародній арені в галузі проектування та створення технологій для обробки води.

Основним видом діяльності компанії є проектування і виробництво заглибних електронасосів побутового та промислового призначення. Високий рівень технологічного розвитку і великий накопичений досвід дозволили групі Zenit вийти на ринок з продукцією, призначеною для аерації та змішування , надаючи повну гаму виробів , що задовольняє найвибагливіші запити .

Велика історія , динамічність і прагнення до новизни - це основні риси групи Zenit , що забезпечили постійне і поступове розвиток компанії , не спотворюючи ясність коренів і поставлених цілей.

Завдяки продуманим рішенням, Групі Zenit завжди вдавалося займати значну частку ринку в тих секторах , в яких вона працює , гарантуючи своїм замовникам продукцію з високим технологічним змістом і сучасні послуги .

 

99999999999

 

 

В Україні побудовано перший зрошувальний поліетиленовий водопровід на робочий тиск 25 атм.

4

У 2013 році Рівненський регіональний структурний підрозділ ТД « Євротрубпласт » взяв участь в реалізації цікавого проекту - комплектації будівництва системи зрошення садівництва площею 50 га в селі Ломачинці Сокирянського району в Чернівецькій області. Водопровід прокладений від Дністровського водосховища до с.Ломачинці, а потім по території садового господарства.

Виконавець будівельних робіт - ПВП «Арт-Сервіс». Особливістю цієї водопровідної мережі є те, що вона побудована з перепадом висоти підйому в 180 метрів. Загальна довжина напірного водопроводу - 3036 метрів , з них: 492 м з робочим тиском 25 атм. (ПЕ труба з SDR 7,4 ) , 480 метрів з робочим тиском 20 атм. (SDR 9 ) , 288 метрів з робочим тиском 16 атм. (SDR 11 ) , 1164 метрів з робочим тиском 10 атм. (SDR 17 ) і 612 метрів з робочим тиском 6 атм. (SDR 26 ). Водопровід побудований з облаштуванням компенсаторів свердловинним насосом в горизонтальному виконанні з подачею 40-42м³ на годину. Водопровід змонтований з поліетиленових труб виробництва Рубіжанського трубного заводу: на об'єкті використані труби діаметром 125 мм з ПЕ 100 . Необхідно відзначити, що це перший в Україні напірний водопровід на робочий тиск 25 атм. Для ділянки водопроводу з цим тиском були використані напірні поліетиленові труби ПЕ 100 SDR 7,4. Рубіжанський трубний завод є єдиним трубним підприємством в Україні, яке виробляє продукцію з таким SDR. З'єднання труб фахівці ПВП « Арт- Сервісу» виконали за допомогою методу зварювання встик зварювальним апаратом GF , який компанія придбала в ТД « Євротрубпласт» в 2009 році.

         3  5

Зважаючи на високу складність магістралі, тут було використано більше 80 сполучних фітингів виробництва компанії Simona . ТД « Євротрубпласт » давно є стратегічним партнером Simona , тому для комплектації цього унікального об'єкту було зроблене спеціальне замовлення на виготовлення фітингів з SDR 7 , 4 і 11 , а саме втулки під фланець діаметром 125 і 140 мм , відводи зварні на 30 , 60 і 90 ° , фланці під буртову втулку діаметром 125 мм. Творчий підхід до забезпечення оптимального пакету сполучних деталей гарантує цій напірної системі зрошення надійну і безаварійну експлуатацію. Ще однією особливістю проекту стала конструкція водозабору з Дністровського водосховища. Він є поверхневим , однак коли починається відбір води , конструкція разом з трубою частково занурюється .

Стаття взята з сайту http://polyplastic.ua