Науково-дослідний і проектний інститут "Водоочисні технології"

1350322907507c3028be3c6,300x179,zoom1350321375507c30ca82369,300x168,zoom

НДПІ " Водоочисні технології " створений в 1999 році в місті Сєвєродонецьку ( Україна ).  Підприємство спеціалізується на розробці і виробництві засобів в області водопідготовки.

Технічна база інституту включає в себе сучасні лабораторії , конструкторське бюро , дослідний центр , відділи інновацій.
На підприємстві впроваджена система управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001-2001.
За роки роботи інститут зарекомендував себе як надійний виробник якісної сучасної продукції, відповідає всім екологічним стандартам.
При створенні побутової серії " СВОД " фахівці Інституту застосували досвід отриманий при вирішенні завдань промислових масштабів . Саме тому наші фільтри відрізняються підвищеною надійністю та ефективністю .

Хімічні реагенти

Активне зростання продажів водогрійних котлів і теплообмінників природним чином відбилося і на розвитку ринку їх обслуговування.
       Для надання якісних послуг потрібно якісний і безпечний реагент. Старі методи з використанням агресивних кислот відходять у минуле і є вкрай не ефективними, а часом навіть небезпечними як для обслуговуючого персоналу , так і для самого обладнання.
       Пропонуємо Вам універсальний і абсолютно безпечний реагент , який ефективно і головне безпечно видаляє карбонатно - кальцієві ( накип ) і залізоокисні відкладення з усіх поверхонь нагріву .
« СВОД ® - ТВН » професіонал застосовується для очищення:
   - пластинчастих і трубних теплообмінників всіх типів;
   - парових та водогрійних котлів;
   - конденсаторів турбін;
   - трубопроводів теплових мереж;
   - випарних установок ,
   що складаються з будь-яких видів металів, у тому числі з алюмінію , міді , чавуну , чорного металу , нержавіючої сталі (підтверджено лабораторними випробуваннями !) .
Простий спосіб застосування нашого реагенту , дозволяє використовувати фахівцям різного рівня підготовки.
     На основі « СВОД ® - ТВН » професіонал готуються 5 - 10 % миючі розчини , шляхом розчинення розрахункової кількості речовини у воді ( 1 кг на 10 - 20 л води ) .
Обов'язковою умовою здійснення промивки є забезпечення стоку миючого розчину по всіх каналах , ходах і трубах обладнання. Максимальна активність з видалення накипу досягається при температурі розчину 20-40 º С. Процес відмивання обладнання супроводжується активним газовиділенням . Припинення газовиділення свідчить про закінчення процесу відмивання , або про зниження концентрації ( виробітку) активної речовини.
     Для того , щоб переконатися в закінченні процесу відмивання , необхідно в миючий розчин додати 50гр засобу « СВОД ® - ТВН » професіонал , якщо газовиділення не поновилося - обладнання вважається відмитим . Після проведення процесу видалення відкладень, обладнання промивається водою. І не вимагає додаткової пасивації металевих поверхонь. Важливим є те , що « СВОД ® - ТВН » професіонал є повністю біорозкладаним хімічним продуктом. Водні розчини на його основі не порушують режиму роботи очисних споруд і зливаються в міську каналізацію.
     Робота з даними засобом не вимагає спеціальних заходів безпеки , із засобів індивідуального захисту достатнім буде використання :
   - гумових рукавичок ;
   - прогумованого фартуха ;
   - захисних окулярів .
     СВОД - ТВН не класифікується як небезпечний товар при перевезенні .
     Склад: суміш органічних і не органічних кислот, інгібітор корозії, неіоногенні ПАР, індикатор спрацювання.