При виборі погружного насоса потрібно враховувати :
- Позначка підстави дна свердловини ( глибина свердловини) . Ці дані можна взяти з паспорта свердловини , виданого бурильної компанією.
- Динамічний рівень води. Динамічний рівень води в свердловині - дуже важлива характеристика, що відображає дебіт свердловини. Динамічний рівень - це відстань від поверхні землі до дзеркала води в свердловині під час триваючої безперервної роботи насоса. Дебіт свердловини - максимальна кількість води , яке свердловина може видати в одиницю часу. Якщо над насосом після його безперервної роботи протягом 30 хвилин продовжує залишатися значна кількість води (кілька метрів) , це достовірно свідчить , що дебіт свердловини хороший .
- Статичний рівень води. Статичний рівень - це відстань від поверхні землі до дзеркала води в свердловині. Перед вимірюванням цього показника свердловина деякий час не повинна була откачиваться . При опусканні грузика в свердловину , коли він досягає поверхні води , чітко чути шум плескоту . Віднімаючи від глибини свердловини значення статичного рівня , отримуємо величину стовпа води в свердловині.
- Діаметр труби свердловини ;
- Технічні характеристики погружного насоса.
Свердловина - це , за великим рахунком , труба в землі , оснащена відстійником і фільтром . Однак нас у даному випадку цікавлять наступні параметри : статичний рівень, тобто дзеркало води ; динамічний - рівень падіння води при її розборі ; відстань до дна свердловини і діаметр труби свердловини.
  Корисно знати відстань від поверхні землі до фільтра , це важливо тому , що насос має встановитися на відстані не менше 1 метра до фільтра свердловини. Навіть якщо виробник погружного насоса пропонує скоротити його до 0,5 м або 0,4 м , проігноруйте ці вказівки і встановіть свій насос на відстані одного метра. Справа в тому , що з часом навколо рукотворного фільтра утворюється природний , з великих осередків піску , робота погружного насоса у безпосередній близькості до фільтру призводить до того , що через нього в свердловину інтенсивно надходить велика кількість дрібного піску. У таких свердловинах потрібно свердловинний насос , який б не забивався піском і не потребував постійного підйомі на поверхню для чистки. Насоси SAER виробляються на високотехнологічних лініях , відповідним кращим зразкам світового виробництва в цій сфері. Поставки насосів , по всьому світу , кажуть про інтерес до цієї фірми . Співвідношення ціна -якість , представлених на побутовому ринку насосного обладнання , схиляється на користь насосів SAER.
  Для комфортного водопостачання будинку котеджного типу (до 6 -ти точок водорозбору ) необхідний насос з продуктивністю мінімум 1,8 м3/год (номінальна продуктивність ).

Nav2