ТОВ «САЄР Україна ПЛЮС»

Компанія SAER Elettropompe була заснована в 1951 році, Італія. Компанія вже більше 50-ти років працює в галузі насосного обладнання.

Завдяки широкому асортименту продукції, від периферійних насосів до найважчих установок підвищення тиску, компанія SAER запропонує ідеальний варіант для роботи з чистою водою. SAER входить до числа провідних виробників поверхневих і свердловинних насосів і двигунів.

Компанія SAER виробляє відцентрові насоси від 0.5 HP до 400 HP, 50 Гц, які можна використовувати в побутовому і промисловому секторі, для пожежогасіння, зрошення, гірничої промисловості та потреб морського флоту.

Насоси можуть виготовлятися з чотирьох різних видів металу: чавуну, вуглецевої сталі, нержавіючої сталі і бронзи.

Асортимент продукції SAER включає: електричні насоси з периферичними каналами, відцентрові насоси з одним і двома робочими колесами, відцентрові багатоступінчасті насоси, зважених насоси, шестерні насоси, відцентрові моноблочні насоси, відцентрові насоси з жорсткою муфтою, відцентрові насоси з відкритим валом, вертикальні і горизонтальні багатоступінчасті відцентрові насоси, насоси для басейнів, дренажні, аксіальні і полуаксіальной свердловин . Останні новинки: установки підвищення тиску і насоси з рознімним кожухом.

Широкий вибір свердловинних насосів (від 4 "до 14" ) , з можливістю виконання в чотирьох видах металу дозволяє компанії SAER запропонувати найбільш відповідне рішення будь-якої задачі в цій області.

Всі заглибні двигуни виробництва компанії SAER на 100 % перевірені в наших лабораторіях. Всі випробування реєструються і можуть бути представлені клієнту за запитом. Для перегляду сертифікату натисність сюди.

ТОВ «Фірма Семпал Ко ЛТД»

Фірма "СЕМПАЛ" заснована в 1992 р., Україна.  Компанія розробляє і виробляє ультразвукові лічильники тепла і води СВТУ-10М, регулятори температури РТ-10, а також інші прилади і програмне забезпечення. Значна частка продукції поставляється на експорт.

Обладнання володіє високою якістю, надійністю і найсучаснішими функціональними можливостями. Ми вбудовуємо більше можливостей вже сьогодні, бо знаємо, що більшість наших приладів пропрацює на Ваших об'єктах без замін і ремонтів 15-20 років. Лічильники води та тепла СЕМПАЛ не просто вважають енергоресурси, вони економлять Ваші гроші! Для перегляду сертифікату натисність сюди.

 Фірма «Солартайм», Польща

Фірма «Солартайм» пропонує повний спектр сонячних систем. 

Сонячна система - це сучасний, безпечний, екологічний і економічно ефективний спосіб отримання енергії для вашого будинку. Перетворення сонячної енергії в теплову енергію, яка може бути використана для нагріву води або центрального опалення. Сонячні батареї Solartime компанії мають 10 -річну гарантію, а термін їх служби планується протягом 30 років.

SOLARTIME колектори відрізняються дуже високою ефективністю. Міцний корпус, стабільність та надійність забезпечують ефективну і довгострокову роботу навіть в суворих погодних умовах. Колектори виготовляються в Німеччині, з упором на чітке виконання і використання високоякісних матеріалів. Високий рівень колектора підтверджує визнаний у всій Європі, сертифікат Solar Keymark. Для перегляду сертифікату натисність сюди.

Переваги :

·висока рентабельність - можливість продавати електрику або зниження витрат енергії;

·високі експлуатаційні характеристики;

·екологічно чисті, екологічно чистий спосіб генерації;

·швидка окупність;

·безпека, надійність і простота використання;

·довголіття - 25 років гарантії на використання системи;

·висока гнучкість системи.