Автоматика Aqua Star Т - для систем опалення та ГВП

Сортування: Arrow Up Кількість:
Відгуків (0)
Пристрій використовується для автоматизації систем опалення та гарячого водопостачання житлових, адміністративних та промислових об'єктів.
Відгуків (0)
Пристрій для автоматизації систем опалення та гарячого водопостачання житлових , адміністративних і про промислових об'єктів. Пристрій автоматично підтримує заданий тиск в системі і забезпечує комплексний захист насоса від аварійних режимів . Пристрій може працювати з трифазними насосами потужністю до 75 кВт будь-яких фірм виробників.
Відгуків (0)
Пристрій використовується для автоматизації систем опалення та гарячого водопостачання житлових, адміністративних і промислових об'єктів. Пристрій автоматично підтримує заданий тиск в системі і забезпечує комплексний захист насоса від аварійних режимів
Відгуків (0)
Пристрій використовується для автоматизації систем опалення та гарячого водопостачання житлових, адміністративних та промислових об'єктів. Пристрій автоматично підтримує заданий тиск в системі і забезпечує комплексний захист насоса від аварійних режимів
Відгуків (0)
Пристрій використовується для автоматизації систем опалення та гарячого водопостачання житлових , адміністративних і промислових об'єктів. Пристрій автоматично підтримує заданий тиск в системі і забезпечує комплексний захист насоса від аварійних режимів . Вид пуску електродвигуна насоса - прямий.
Відгуків (0)
Пристрій використовується для автоматизації систем опалення та гарячого водопостачання житлових, адміністративних і промислових об'єктів.