Перетворювач частоти HYUNDAI N5000-0155L

Print
Рейтинг:
Search
zoom Збільшити зображення

 Призначення перетворювача частоти HYUNDAI N5000 - 0155L

Високовольтний частотний регульований привід HYUNDAI N5000 - 0155L призначений для плавного пуску і регулювання швидкості обертання асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором , потужністю 155 - 3200 кВт , з номінальною напругою 3300 В , що забезпечують роботу технологічних пристроїв різного призначення таких як: повітрядувка, димососи , насоси подачі води , циркуляційні насоси , нафтові насоси , млини , компресори , екструдери, міксери , турбогенератори і т.д.

Характеристика високовольтного частотного перетворювача векторного типу HYUNDAI N5000

Високовольтний перетворювач частоти Hyundai N5000 , обладнаний повним векторним контролем , здатний видавати потужність до 6400 кВт і працювати під напругою 3,3 кВ. Основною перевагою інвертора Hyundai є векторна система контролю електродвигуна , додана до традиційної . Вона дозволяє вести точну і постійну діагностику ротора , контролювати його стан і забезпечувати належний захист системі.

Інвертор Hyundai на базі IGBT - транзисторів з багаторівневою ШІМ- модуляцією і мінімальним коефіцієнтом гармонік (менше 4 %) , екологічно сприятлива система для відповідності правилам, що стосуються гармонійних хвиль ( IEEE519 - 1992 ) , що використовує серійний мультиплексний привід. Частотник Hyundai має високий коефіцієнт потужності і ККД приводу .

Перетворювач частоти HYUNDAI N5000 - 0155L володіє високоефективним функціонуванням та відмінними динамічними характеристиками.

 • Має високу перевантажувальну здатність - до 150 %.    Практично необмежену відстань від інвертора до двигуна без використання додаткових фільтрів.
 • Можливість роботи з двигунами з зношеними статорних обмотками.
 • Компактні габарити , економічна установка , одностороннє обслуговування дозволяють заощадити площу приміщення.
 • Легке технічне обслуговування , завдяки модульності.
 • Легкість експлуатації за допомогою цифрового оператора з одним сенсорним екраном.
 • Дистанційна консоль із зручними для користувачами вікнами OS.
 • Збільшення терміну служби підключається.
 • Виняток пускових перевантажень мережі.
 • Скорочення витрати електроенергії на 20-60 % і більше.
 • Автоматизація об'єктів і зниження питомих витрат.
 • Висока перешкодостійкість і електробезпека .

Функції з вільним розчепленням
Живлення двигуна частотного перетворювача HYUNDAI N5000 - 0155L передається з частотно - регульованого приводу ( VFD ) в лінійну напругу , ця опція необхідна для виконання технічного обслуговування без зупинки лінії.
У разі виникнення несправності блоку осередків інвертора , інвертор може безперервно функціонувати протягом терміну служби. У випадку несправності одного осередку - осередок шунтируется без зупинки всього приводу , заміна проводиться протягом 30 хв .

Резервування контролера системи , дублювання системи управління
N5000 має ведучий і ведений контролер. Безперервне функціонування можливе за будь-якої несправності ведучого контролера.

Резервування блоку живлення управління системи , дублювання харчування
Безперервне функціонування можливе , незалежно від несправності керуючого живлення змінного і постійного струму , без системи безперебійного живлення. Функція автоматичного перезапуску.


Якщо у Вас виникли запитання, якщо бажаєте придбати даний товар, звертайтесь за тел.: +38 (067) - 382 - 67 – 57

 

 

Відгук