OXYPLATE 9-12 - Дискові дифузори повітря, Zenit

Print
Рейтинг:
Search
zoom Збільшити зображення

Дискові дифузори з мембраною з еластомеру з мікроотворами для використання в процесах очищення вод в реакторах з постійною або періодичною аерацією, особливо рекомендуються для виготовлення фіксованих систем з високою продуктивністю.
Якість, конструкція і перфорація мембрани забезпечує кращу енергетичну ефективність, розглянуту як оптимальну рівновагу між насиченням киснем і втратою навантаження.

Дифузори повітря
     Air Diffusers

   Zenit має мембранні дифузори повітря як дискового, так і трубчастого типу.
   Обидві моделі характеризуються мембраною високої якості з перфорацією для аерації з високим насиченням киснем при невеликих втратах навантаження, зводячи до мінімуму необхідні енергетичні витрати.
   Дискові дифузори можуть мати стопорний кульовий клапан.
   На основі особливих вимог клієнта Zenit здатна спроектувати найбільш ефективну систему аерації і поставити комплектну систему разом з докладними планами монтажу.

Застосування
    Як правило, мембранні дифузори повітря використовуються в процесах обробки та очищення води, в яких необхідно насичувати стоки повітрям, щоб активувати біологічні процеси окислення органічної речовини і нітрифікації.

Робота

   Під час роботи мембрана надувається, викликаючи відкриття микроотверстий і подальший вихід повітря у вигляді дрібних бульбашок. При зупинці наддуву мембрана здувається і тиск води повертає її в положення прилягання до опорного диску. У цьому стані отвори закриті, а центральна частина спеціальної форми без отворів виконує функцію справжнього запірного клапана, не допускаючи будь-яких протікань рідини.


Якщо у Вас виникли запитання, якщо бажаєте придбати даний товар, звертайтесь за тел.: +38 (067) - 382 - 67 - 57

 

Відгук