JETOXY 80÷300 - Занурювальний аератор, Zenit

Print
Рейтинг:
zoom Збільшити зображення

JETOXY 80 ÷ 300 складається з ежектора типу Вентурі зі змінною діафрагмою, до якої підключений занурювальний електронасос потужністю від 2,2 до 30 кВт.
Крильчатки можуть бути багатоканальними відкритими, одноканальними відкритими, одно-і двоканальними закритими, залежно від типу оброблюваної рідини.


 Занурювальні аератори , що використовують принцип Вентурі , забезпечують ефективне комбіноване змішування і аерацію і особливо придатні для гомогенізаціонного ванн , зберігання стічних вод після першого дощу .
Вони виготовляються з використанням занюрювальних електронасосів з потужністю до 30 кВт і гідравлічною частиною з великим вільним просвітом , що поєднується з інжекторами серії " OXY " .
   

   
Для забезпечення надзвичайної універсальності Zenit створила три різні лінії продукції , що називаються :
• OXY
• SYSTEM OXY
• JETOXY


 Застосування
    Занурювальні системи насичення киснем OXYGEN використовуються в цивільній і промисловій сфері в системах очищення й обробки шламу або ж тоді, коли необхідно поєднувати насичення киснем з приведенням води в рух.

     Робота

У інжекторних пристроях OXYGEN подається рідина, змішується під дією ефекту Вентурі з середніми і дрібними бульбашками повітря, які збільшують площу контакту і сприяють високопродуктивному обміну киснем.

 


Відгук