OXY 50 - Занурювальний аератор, Zenit

Print
Рейтинг:
Search
zoom Збільшити зображення

 • Корпус OXY (конус + вбудована діафрагма)
Фланець ковзання з ущільненням і болтами з нержавіючої сталі
Напрямна труб

Особлива технічна деталь, виконана на корпусі OXY, дозволяє механічне кріплення (болтами) напірного фланця ежектора і фланця ковзання, поєднаного з електронасосом, перетворюючи систему в одне ціле, отже, придатною також до мобільної установки.

 


 Занурювальні аератори , що використовують принцип Вентурі , забезпечують ефективне комбіноване змішування і аерацію і особливо придатні для гомогенізаціонного ванн , зберігання стічних вод після першого дощу .
Вони виготовляються з використанням занюрювальних електронасосів з потужністю до 30 кВт і гідравлічною частиною з великим вільним просвітом , що поєднується з інжекторами серії " OXY " .
  

   
Для забезпечення надзвичайної універсальності Zenit створила три різні лінії продукції , що називаються :
• OXY
• SYSTEM OXY
• JETOXY

Застосування
    Занурювальні системи насичення киснем OXYGEN використовуються в цивільній і промисловій сфері в системах очищення й обробки шламу або ж тоді, коли необхідно поєднувати насичення киснем з приведенням води в рух.

     Робота

У інжекторних пристроях OXYGEN подається рідина, змішується під дією ефекту Вентурі з середніми і дрібними бульбашками повітря, які збільшують площу контакту і сприяють високопродуктивному обміну киснем.

 


Якщо у Вас виникли запитання, якщо бажаєте придбати даний товар, звертайтесь за тел.: +38 (067) - 382 - 67 - 57

 

 

Відгук