Циркуляційний насос IMP Pumps GNH

Print
Рейтинг:
zoom Збільшити зображення
zoom Збільшити зображення
Thumb 200px IMP Pumps GHN Thumb 94

Циркуляційні насоси IMP Pumps GHN з трьома швидкостями роботи призначені для забезпечення циркуляції теплї / холодної води в системах опалення та кондиціонування повітря. Перемикання швидкостей здійснюється вручну. При цьому, в момент перемикання швидкості, насос повинен бути знеструмлений. Вони застосовуються в закритих циркуляційних системах. Розширений діапазон використовуваних діаметрів і монтажних довжин насосів IMP PUMPS дозволяє задовольнити потреби будь-якої системи і встановлювати їх в умовах обмеженого простору.

 


 

Технічні характеристики циркуляційних насосів IMP Pumps GHN

Розмір під'єднання, DN (мм)

15-32

Тип з'єднання

різьбове

Макс. продуктивність, Q (м3 / ч)

3-13

Макс. висота підйому, Н (м)

4-12

Номінальний тиск, PN (бар)

10

Макс. потужність, Р (Вт)

50-277

Напруга мережі, В

1~230В

Темп. перекачується, ° C

-10 - 110

Матеріал корпусу

чавун

Клас ізоляції

Н

Подвійний насос

Так

Область застосування

Опалення

+

Побутова вода

+

Кліматичні установки

+

Промисловість

+

 Конструкція

Завдяки дуже тихій роботі насоси рекомендується встановлювати в житлових будинках та інших об'єктах , де пред'являються спеціальні вимоги до забезпечення відповідного рівня комфорту.
Використовувана у виробництві ротора , який закриває його склянки і валу , нержавіюча сталь AISI 316 ( Ай і Cи 316 ) дозволяє забезпечити довговічну і надійну післягарантійну роботу насоса.
Енергоносій : чиста , нормально текуча підігрівається вода (за стандартом VDI 2035 . Визначає жорсткість і pH води) , що не містить агресивних або вибухонебезпечних речовин , мінеральних масел , твердих волокнистих часток . Кінематична в'язкість води може досягати рівня до 10 cSt ( мм2 / с). Якщо в'язкість води знаходиться в діапазоні від 1 до 10 cSt ( мм2 / с) , добавки засобів (наприклад - гліколю ) для захисту системи від замерзання не робить істотного впливу на роботу насоса.

 


 

 

Якщо у Вас виникли запитання, якщо бажаєте придбати даний товар, звертайтесь за тел.: +38 (067) - 382 - 67 - 57

 

 

                                    

Відгук