Циркуляційний насос IMP Pumps EGHN

Print
Рейтинг:
zoom Збільшити зображення

 Технічні характеристики циркуляційних насосів IMP Pumps EGHN

 Робота термостатичних вентилів зазвичай викликає зміни гідравлічного опору системи , яка визначається спеціальним датчиком насоса. Особливий алгоритм у системі контролю даними , що знаходиться в електроніці насоса збільшує або зменшує частоту оборотів мотора при постійному або пропорційному тиску. Це дає можливість домогтися автономної роботи насоса у всій системі центрального опалення ( СКУ ) .

Регульовані насоси EGHN електронікою виробляють у двох видах: з вбудованим і з автономним перетворювачами робочої частоти.

IMP Pumps EGHN Smart - модельний ряд електронно-регульованих насосів IMP Pumps. Електронно-регульовані насоси EGHN Смарт забезпечують різні потоки перекачуємого вмісту при однакових або низьких висотах підйому при змінюваному гідравлічному опорі системи.

 Конструкція

Електронно регульовані насоси EGHN забезпечують різні потоки переданої середовища при однакових або низьких висотах підйому при змінюваному гідравлічному опорі системи . Зміни гідравлічного опору системи , зазвичай викликаються роботою термостатичних вентилів , розпізнаються особливим датчиком насоса. Залежно від цієї зміни особливий алгоритм в керуючій електроніці насоса збільшує або зменшує обороти мотора при постійному або пропорційному тиску. Це , за умови виставлення значень тиску для різних гідравлічних опорів , дозволяє домогтися самостійної роботи насоса в системі центрального опалення. Електронно регульовані насоси EGHN випускаються в двох виконаннях: з вбудованим і з відокремленим перетворювачами частоти.
Насоси EGHN з вбудованим перетворювачем частоти
Вони є автоматизованими пристроями , самостійно піклуються про відповідний потоці середовища в системі. При необхідності їх можна пов'язати з централізованою системою управління. Обладнані електронною захистом мотора від перегріву , а також сигналізацією режимів роботи і відображення повідомлень про виниклі помилках.
Електронно регульовані насоси IMP Pumps EGHN з вбудованим перетворювачем частоти можуть виконувати такі функції:

EGHN Smart

Розмір під'єднання, DN (мм)

15 - 32

Тип з'єднання

різьбове

Макс. продуктивність, Q (м3 / ч)

3,8

Макс. висота підйому, Н (м)

6

Номінальний тиск, PN (бар)

10

Макс. потужність, Р (Вт)

95

Напруга мережі, В

1 ~ 230В

Темп. перекачується, ° C

5-90

Матеріал корпусу

чавун

Клас ізоляції

Н

Подвійний насос

немає

Область застосування

Опалення

+

Побутова вода

+

Кліматичні установки

+

Промисловість

+


Економія енергії і грошей
Електронно- регульовані насоси , завдяки автоматичному регулюванню кількості оборотів в хвилину і споживаної мотором потужності , досягають істотно кращого відношення між витраченою енергією і виконаною роботою . У порівнянні з нерегульованими насосами вони забезпечують велику економію електроенергії (до 30 %) і , відповідно - грошей .

 Оптимальна адаптація до нових потреб гідравлічної системи
Широкий діапазон задається гідравлічними параметрами, дозволяє насосу оптимально адаптуватися до потреб системи опалення при мінімальному споживанні електроенергії.

Безшумна і спокійна робота
Система з електронно регульованими насосами працює безшумно і у випадку використання нагрівачів з вбудованими термостатичними вентилями. Завдяки адаптації до змін у системі , регульовані насоси при будь-яких умовах забезпечують оптимальну гідравлічну компенсацію.

Безпека роботи
Електронно регульовані насоси захищені проти перевантажень , короткого замикання , підвищеної напруги живлення і високої температури .

Зменшення забруднення навколишнього середовища
Завдяки високому коефіцієнту корисної дії , електронно регульовані насоси являють для навколишнього середовища меншу загрозу.

Автоматичне регулювання постійної різниці тисків
Автоматичне регулювання постійної різниці тисків Δ рС застосовується в двотрубних системах з термостатичними вентилями і великим впливом користувачів на параметри системи , наприклад :
- пристрою з робочою точкою при низьких різницях тисків;
- пристрої з сильно закритими заслінками ;
- пристрою з низькими перепадами тисків між частинами системи із загальним потоком (котли ,теплообмінники , поєднана мережа) ;
- пристрою підігріву підлоги з термостатичними вентилями.
Автоматичне регулювання пропорційне різниці тисків Δ pV застосовується в двотрубних системах з термостатичними вентилями і невеликим впливом користувачів на параметри системи, наприклад :
- пристрою з робочою точкою при високих різницях тисків;
- пристрою з розгалуженою мережею;
- пристрої з регуляторами різниці тиску;
- пристрою підігріву підлоги з термостатичними вентилями і з великим перепадом тисків у первинному контурі .

Робота за максимальною кривою
Робота за максимальною кривою означає , що мотор насоса обертається з максимальною швидкістю. Цей режим застосовується при тестовому запуску устаткування і в разі непрацездатності системи регулювання.

Робота за мінімальною кривою
Робота за мінімальною кривою відповідає роботі нерегульованого насоса з мінімальною швидкістю обертання мотора. Цей режим використовується при нічному зниженні теплової потужності , зниженому споживанні у вихідні та святкові дні ( в школах , організаціях і т.п.) і включається таймером.

Насоси EGHN з відокремленим перетворювачем частоти

Насос EGHN з відокремленим перетворювачем частоти складений з власне насоса , вимірювача різниці тисків ( вбудований в насос ) і відокремленого перетворювача частоти ( розміщується на стіні в одному приміщенні з насосом або поза нього).
Перевага насоса EGHN з відокремленим перетворювачем частоти перед насосом EGHN з вбудованим перетворювачем частоти полягає в тому , що його можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю запиленістю , температура в яких перевищує 50 ° С.
Насоси EGHN з відокремленим перетворювачем частоти забезпечують автоматичне регулювання кількості обертів мотора в хвилину в залежності від довільно заданих значень тиску і за максимальною кривої.
Підключення насосів EGHN до електричної мережі
У всіх серійних типах насосів EGHN мається з'єднувач для підключення перетворювача частоти до однофазної електричної мережі. Перетворювачі частоти з підключенням до трифазної мережі можна отримати тільки за спеціальним запитом. Для підключення однофазного перетворювача частоти потрібно три дроти (фаза , нуль , заземлення) . Поперечний перетин проводів вибирається залежно від сили струму обраного насоса. З'єднувач захищений плавким запобіжником ; сам насос не потребує додаткового захисту , так як всі необхідні засоби захисту вже вбудовані в перетворювач частоти. Для включення / виключення перетворювача частоти і повернення насоса у вихідне положення рекомендується встановити між перетворювачем частоти і плавким запобіжником додатковий вимикач.
Якщо перетворювач частоти розміщений окремо від насоса , для зв'язку між ним і насосом потрібно одне чотирьохпровідну ( три фази і заземлення) з'єднання для запітиванія електромотора і один трижильний сигнальний кабель для зв'язку з вимірювачем різниці тисків.


Габаритне креслення насоса IMP Pumps EGHN

800px EGHN 1

 


 

Таблиця розмірів

Тип

Код

Довжина, L,мм

DN

b1

b2

l

a

D2

EGHN SMART 15/60-130

979521965

130

DN 15

80

44

108

28

1"

EGHN SMART 20/60-130

979521966

130

DN 20

80

44

108

28

5/4"

EGHN SMART 25/60-130

979521967

130

DN 25

80

44

108

28

6/4"

EGHN SMART 20/60-180

979521968

180

DN 20

80

44

108

28

5/4"

EGHN SMART 25/60-180

979521969

180

DN 25

80

44

108

28

6/4"

EGHN SMART 32/60-180

979521970

180

DN 32

80

44

108

30

2"

 


 Якщо у Вас виникли запитання, якщо бажаєте придбати даний товар, звертайтесь за тел.: +38 (067) - 382 - 67 - 57

 

 

 

Відгук