Побутові насоси, Tsurumi

Сортування: Arrow Up Кількість:
Відгуків (0)
Насос KRS2 з вібратором, Tsurumi Класичний універсальний дренажний насос Tsurumi з 4-х полюсним двигуном, доповнений шнеком для взмулювання осаду, збільшення ресурсу роботи та розширення можливих областей застосування.
Відгуків (0)
Насос для промислового застосування NKZ з вібратором, Tsurumi. Всі насоси цієї серії забезпечують плавне прокачування піщаних і мулистих шламів. Примусове охолодження двигуна гарантує тривалу роботу насоса на повітрі в напівзаглибленому стані.
Відгуків (0)
За рахунок сталевого робочого колеса, броньованої пластини на всмоктуванні і великих вільних проходів проточної частини насоса значно збільшений ресурс при відкачуванні рідин з високоабразівние частинками.
Відгуків (0)
Високонапірні насоси - 4-полюсн. мотор для збільшеного терміну служби.
Відгуків (0)
Продуктивний дренажний насос з чавунним корпусом, спіральним відводом для відкачування води з підвалів будинків, кесонів, роботи в системах зливової каналізації котеджів і приватних будинків. Призначений для більш жорстких умов експлуатації, ніж насос LB.
Відгуків (0)
Продуктивний дренажний насос з чавунним корпусом, спіральним відводом і Передвключені шнеком для взмучивания і перекачування осаждающихся твердих частинок (піску). Призначений для роботи в системах зливової каналізації котеджів і приватних будинків, осушення невеликих ставків і водойм.
Відгуків (0)
Багатоцільовий насос для перекачування великих обсягів слабозабрудненої рідини. Діаметр вихідного патрубка від 100 мм до 250 м.Класичний універсальний дренажний насос великої продуктивності з 4-х полюсним двигуном.
Відгуків (0)
Професійний дренажний насос для будівельних робіт , застосовується при дренажі котлованів , прокладці траншей , тунелів , будівництві мостів , річкових переходів . Перекачує рідини з великим вміст піску , глини , зважених часток. Новітні технології та використовувані матеріали дозволили зменшити вагу і збільшити надійність і ресурс роботи в порівнянні з кращими європейськими аналогами . Роботизована лінія виробництва на заводі в Кіото ( Японія ) дозволяє знизити виробничі витрати і забезпечує кращу ціну на ринку.
Відгуків (0)
Професійний дренажний насос для будівельних робіт , застосовується при дренажі котлованів , прокладці траншей , тунелів , будівництві мостів , річкових переходів , відкачуванні надлишкового мулу з очисних споруд. Перекачує рідини з великим вмістом піску , глини , мулу , зважених часток схильних до осадження . Конструкція основана на серії насосів КТВ і доповнена шнеком для сколочення осаду. Лінія виробництва на заводі в Кіото ( Японія ) дозволяє знизити виробничі витрати і забезпечує кращу ціну на ринку.
Відгуків (0)
Електродна система автоматичного управління. Тип KTVE обладнаний новою електродної системою управління. Насос починає працювати, коли зростає рівень води і контактує з електродом. Коли контакт електрода з водою припиняється, починає працювати таймер, після 1 хвилини насос припиняє працювати.
Відгуків (0)
Стандартний занурювальний дренажний насос, для загального застосування. Дренажний насос зі спеціальною конструкцією торцевих ущільнень, глибина занурення до 50 .. 100м. Чавунний корпус, малі поперечні габарити. Призначений для роботи в системах районної та міської зливової каналізації, відкачування грунтових вод, осушення шурфів, шахт.
Відгуків (0)
Компактний, легкий і продуктивний побутовий дренажний насос для відкачування води з підвалів будинків, кесонів, роботи в системах зливової каналізації котеджів і приватних будинків.Дренажний насос для легкого режиму роботи LB-480A і LB-800A з датчиком рівня.