Занурювальні насоси 50Hz, Zenit

91 Cерія VL Відкрита багатоканальна крильчатка з облицюванням з Вулколана

Електронасоси з сімейства VULCO ( VL ) виконані з гідравлічною частиною з чавуну , покритого товстим шаром зносостійкого поліуретанового матеріалу ( Vulkollan ) . Багатоканальна відкрита крильчатка з металевим сердечником , покрита товстим шаром зносостійкого поліуретанового матеріалу. Практично необмежена довговічність цього покриття дозволяє застосовувати його там , де інші матеріали виявляють часті проблеми зносу і занадто частого обслуговування. Розроблений для експлуатації в керамічній промисловості , для обробки граніту , мармуру , скла , різання металу , в кар'єрах і шахтах , у процесах обробки наповнювачів і в системах з виробництва цементу.

71 Cерія AP Крильчатки з великим напором

Сімейство AP складається з електронасосів із занурювальним крильчаткою відкритого багатоканального типу з великим напором . Знаходить застосування при наявності чистої або каламутної води з наявністю піску або невеликих твердих , але не волокнистих тел. Застосовується в таких сферах , як житловий сектор , громадський , полив або ж спорожнення колодязів для видалення піску . Завдяки значному манометричному напору , вони дають відмінні результати для влаштування водних ігор і фонтанів.

62 Cерія GR Крильчатка з системою подрібнення

Сімейство GR характеризується електронасосами з занурювальний крильчаткою багатоканального , відкритого типу з системою подрібнення на вході. Призначення змінюється залежно від поєднання з 2 -х або 4 - полюсними двигунами. в першому випадку знаходить застосування в тваринництві та харчової промисловості , при наявності каналізаційних стоків. У другому випадку застосовується в основному в сільському господарстві та тваринництві , при наявності рідин з високим вмістом домішок.

52 Cерія SB Двоканальна закрита крильчатка

Сімейство SB ( SYSTEM B ) характеризується електронасосами з крильчаткою закритого двоканального типу. Великий вільний прохід і висока продуктивність - це характеристики , що дозволяють сімейства SB працювати за наявності забруднених рідин з зваженими твердими тілами. Ідеальне рішення для подачі стоків , насиченою домішками води , навіть містить тверді тіла , сирої або активний шлам , відфільтрованих і невідфільтрованих біологічних рідин , а також атмосферних стоків і дренажної води. Відмінно підходить для підйому води в громадських закладах і в системах для громадських робіт або в лікарнях.

41 Cерія SM Одноканальна закрита крильчатка

Сімейство SM ( SYSTEM M ) характеризується електронасосами із закритою одноканальної крильчаткою , що забезпечує великі просвіти і високу продуктивність. Знаходить застосування при наявності забруднених рідин з зваженими твердими тілами. Відмінно підходить для перекачування забруднених біологічних рідин з зваженими твердими тілами і біологічних відфільтрованих рідин. Як правило , знаходить застосування в промисловості , в очисних спорудах та каналізаційних системах .

3 Cерія MA Одноканальна відкрита крильчатка

До сімейства МА належать електронасоси з відкритою одноканальної крильчаткою, що гарантує відмінну продуктивність і великі вільні прорізи, часто інтегральні, що знижують небезпеку засмічення. Може використовуватися для підйому каналізаційних стоків, в очисних спорудах та промислових застосуваннях в цілому.

2 Cерія DR Багатоканальна відкрита крильчатка

Сімейство Dreno характеризується електронасосами з крильчаткою відкритого багатоканального типу. Залежно від різноманітних комбінацій з двигунами, знаходить застосування в обробці переважно чистої води або з незначною кількістю домішок або ж може використовуватися для підйому каналізаційних стоків, в очисних спорудах і в промисловості в цілому.

1 Cерія DG Глибоко посаджена крильчатка Vortex

Сімейство DRAGA (DG) характеризується електронасосами з глибоко посадженої крильчаткою типу vortex, що забезпечує великі просвіти, навіть інтегральні. Відмінно підходить для використання в промисловості, сільському господарстві, перекачуванні біологічного шламу, стоків тваринницького походження і забруднених рідин з твердими тілами.