Cерія AP Крильчатки з великим напором

 

Сімейство AP складається з електронасосів із занурювальним крильчаткою відкритого багатоканального типу з великим напором . Знаходить застосування при наявності чистої або каламутної води з наявністю піску або невеликих твердих , але не волокнистих тел. Застосовується в таких сферах , як житловий сектор , громадський , полив або ж спорожнення колодязів для видалення піску . Завдяки значному манометричному напору , вони дають відмінні результати для влаштування водних ігор і фонтанів.

D

 

 


 

0df1 APP

Застосовується для чистої, містить пісок, атмосферної води, дренажної води. Значний манометричний напір забезпечує відмінні результати при влаштуванні водних ігор і декоративних фонтанів, придатний для використання в сільському господарстві, поливі і рибництві.

0gf APN (50Hz)

Рекомендується для чистої, атмосферної води, дренажної води. Значний манометричний напір забезпечує відмінні результати при влаштуванні водних ігор і декоративних фонтанів, придатний для використання в сільському господарстві, поливі і рибництві. Цей насос може поставлятися також під вибухозахищеної версії з сертифікатом АТЕХ. Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або полупогружної установки.

0ew APF

Розроблений спеціально для роботи при наявності слідів займистих рідин або ж у вибухонебезпечному атмосфері. APF може використовуватися при наявності рідин зі слідами займистих речовин або ж у загазованій атмосфері.

0f APE (50Hz)

Застосовується для чистої, атмосферної води, дренажної води, з невеликим вмістом піску. Значний манометричний напір робить його придатним для поливу і рибництва.

      2 APS

Застосовується для чистої, атмосферної води, дренажної води, з невеликим вмістом піску. Значний манометричний напір робить його придатним для поливу і рибництва.

  10 AP Blue PRo 50Hz

Застосовується для чистої, атмосферної води, дренажної води, з невеликим вмістом піску. Значний манометричний напір робить цю серію придатною для водних ігор і декоративних фонтанів. Цей електронасос призначається як для побутового, так і для професійного використання.