Cерія DR Багатоканальна відкрита крильчатка

Сімейство Dreno характеризується електронасосами з крильчаткою відкритого багатоканального типу. Залежно від різноманітних комбінацій з двигунами, знаходить застосування в обробці переважно чистої води або з незначною кількістю домішок або ж може використовуватися для підйому каналізаційних стоків, в очисних спорудах і в промисловості в цілому.

145

0011 DRP (50Hz)

Розроблений для перекачування сильно забрудненої води, активного шламу і твердих тіл. Особливо рекомендується для використання в очисники, каналізаційних системах, для підйому цивільних стоків, у целюлозно-паперовому виробництві...

0ds DRN (50Hz)

Розроблено в основному для професійного та промислового використання, такого як очищення вод, каналізаційні системи і тваринницькі ферми. Особливо придатний для обробки рідин, що містять тверді зважені тіла, активний шлам з низькою або середньою щільністю. Цей насос може поставлятися також під вибухозахищеної версії з сертифікатом АТЕХ. Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або полупогружной установки.

0r DRF (50Hz)

Розроблений спеціально для роботи при наявності слідів займистих рідин або у вибухонебезпечному атмосфері. DRF знаходить застосування там, де звичайні заглибні електронасоси не можуть використовуватися. Сфера застосування - переважно промислова, включаючи відведення стоків з сміттєвих полігонів.

  9 DRO (50Hz)

Може використовуватися при наявності чистих або злегка забруднених вод, що містять невеликі тверді тіла, відфільтрованих стоків, зливових стоків, для дренажу або відведення підземних вод. Призначається для суворого побутового та професійного застосування.

  8 DRE (50Hz)

Може використовуватися при наявності чистих або злегка забруднених вод, що містять невеликі тверді тіла, відфільтрованих стоків, зливових стоків, для дренажу або відведення підземних вод. Призначається лише тільки для побутового застосування.

0dfd DR BluePRO (50Hz)

Призначається для використання з чистої або злегка забрудненої водою, що містить невеликі тверді тіла, відфільтрованої водою, зливовими стоками, для дренажу та відведення підземних вод, коли повинні забезпечуватися високі гідравлічні характеристики. Цей електронасос призначається як для побутового, так і для професійного використання.

0ee DR Blue (50Hz)

Ідеальне рішення при наявності чистих або злегка забруднених вод, що містять невеликі тверді тіла, відфільтрованих стоків, зливових стоків, для дренажу або відведення підземних вод. Призначається і надійно використовується в побутовому, навіть суворому застосуванні.

    10 DR-Steel

Занурювальні електронасоси лінії DR-Steel призначаються для обробки чистої води з твердими частинками розміром до 12 мм, що надходить зі ставків, струмків, колодязів, а також для збору дощової і грунтової води. Вони також використовуються для дренажу або для спорожнення цистерн. Призначається і надійно використовується в побутовому і житловому застосуванні.