Cерія GR Крильчатка з системою подрібнення

Сімейство GR характеризується електронасосами з занурювальний крильчаткою багатоканального , відкритого типу з системою подрібнення на вході. Призначення змінюється залежно від поєднання з 2 -х або 4 - полюсними двигунами. в першому випадку знаходить застосування в тваринництві та харчової промисловості , при наявності каналізаційних стоків. У другому випадку застосовується в основному в сільському господарстві та тваринництві , при наявності рідин з високим вмістом домішок.

1444


4pol GRN 4 полюси

Призначений для професійного та промислового, підходить для обробки рідин, що містять тверді частинки або волокна в суспензії, активний мул з низькою або середньою щільністю. Насос також може поставлятися в вибухозахищеному виконанні з сертифікацією ATEX.

0oi GRF

Розроблений спеціально для роботи при наявності слідів займистих рідин або у вибухонебезпечному атмосфері. GRF особливо рекомендований при наявності волокнистих тіл і для нефільтрованих органічних стоків цивільного та промислового походження.

  13 GRP

Рекомендується для промислового та професійного застосування, може використовуватися для підйому рідин, що містять тверді тіла або волокна в підвішеному стані, активний шлам.

0lk GRN 2 полюси (50Hz)

Розроблений для промислового та професійного застосування, він придатний для обробки рідин, що містять тверді тіла або волокна в підвішеному стані, активний шлам низькою або середньої в'язкості. Цей насос може поставлятися також під вибухозахищеної версії з сертифікатом АТЕХ. Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або нарів погружної установки.

      3 GRE (50Hz)

Призначається для підйому забрудненої води при наявності волокнистих тіл, а також для каналізаційних стоків побутового походження.

0jh GRI

Може використовуватися для підйому забрудненої води при наявності волокнистих тіл, а також для інтенсивної експлуатації при наявності нефільтрованих каналізаційних стоків громадського походження.

    11 GRS (50Hz)

Призначається для підйому забрудненої води при наявності волокнистих тіл, а також для каналізаційних стоків побутового походження.

  12 GR Blue PRO (50Hz)

Рекомендується при наявності волокнистих тіл, а також для нефільтрованих каналізаційних стоків громадянського походження. Цей електронасос призначається як для побутового, так і для професійного використання.