Cерія MA Одноканальна відкрита крильчатка

До сімейства МА належать електронасоси з відкритою одноканальної крильчаткою, що гарантує відмінну продуктивність і великі вільні прорізи, часто інтегральні, що знижують небезпеку засмічення. Може використовуватися для підйому каналізаційних стоків, в очисних спорудах та промислових застосуваннях в цілому.

25


 

0n MAF

Розроблений спеціально для роботи при наявності слідів займистих рідин або ж у вибухонебезпечному атмосфері. MAF може використовуватися при наявності забруднених рідин зі слідами займистих речовин або ж у загазованій атмосфері.

0ds3 MAN

Знаходить застосування при наявності біологічних забруднених рідин та каналізаційних невідфільтрованих стоків, для підйому цивільних стоків. Відмінно підходить для використання в очисних спорудах, каналізаційних системах, тваринницьких фермах, у промисловості та сільському господарстві. Цей насос може поставлятися також під вибухозахищеною версією з сертифікатом АТЕХ. Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або напів погружної установки.

0mm MAI

Призначається для перекачування води в громадських об'єктах, невеликих каналізаційних системах, тваринницьких фермах, у харчовій промисловості та сільському господарстві.