Cерія SB Двоканальна закрита крильчатка

Сімейство SB ( SYSTEM B ) характеризується електронасосами з крильчаткою закритого двоканального типу. Великий вільний прохід і висока продуктивність - це характеристики , що дозволяють сімейства SB працювати за наявності забруднених рідин з зваженими твердими тілами. Ідеальне рішення для подачі стоків , насиченою домішками води , навіть містить тверді тіла , сирої або активний шлам , відфільтрованих і невідфільтрованих біологічних рідин , а також атмосферних стоків і дренажної води. Відмінно підходить для підйому води в громадських закладах і в системах для громадських робіт або в лікарнях.

2666

 


 

0ds1 SBN

Призначаються для професійного використання в суворих умовах, застосовуються в цивільних і промислових очисних спорудах. Підйом каналізаційних стоків і перекачування промислового шламу, атмосферних опадів, що містять тверді тіла, рециркуляція необробленого або активного шламу, біологічних рідин. Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або нарів погружної установки.

0df2 SBP

Призначаються для промислового та інтенсивного застосування, як правило, використовуються в цивільних і промислових очисних спорудах, для підйому стічних вод і перекачування промислового шламу, атмосферних опадів, що містять тверді тіла, рециркуляції необробленого або активного шламу і біологічних рідин.