Cерія SM Одноканальна закрита крильчатка

Сімейство SM ( SYSTEM M ) характеризується електронасосами із закритою одноканальної крильчаткою , що забезпечує великі просвіти і високу продуктивність. Знаходить застосування при наявності забруднених рідин з зваженими твердими тілами. Відмінно підходить для перекачування забруднених біологічних рідин з зваженими твердими тілами і біологічних відфільтрованих рідин. Як правило , знаходить застосування в промисловості , в очисних спорудах та каналізаційних системах .

266

 

0m SMF

Розроблений спеціально для роботи при наявності слідів займистих рідин або ж у вибухонебезпечному атмосфері. SMF може використовуватися при наявності забруднених рідин зі слідами займистих речовин або ж у загазованій атмосфері.

0vb SMP

Розроблено для суворих умов експлуатації, зазвичай використовуються в очисних спорудах, житлових об'єктах, каналізаційних системах і в обробці води, що надходить з громадських об'єктів. Призначається для перекачування промислового шламу.

15 SMN

Розроблено для суворих умов експлуатації, в основному використовуються в цивільних і промислових очисних спорудах, в підйомі каналізаційних стоків і перекачуванні промислового шламу. Перекачка атмосферних опадів, що містять тверді тіла, рециркуляція необробленого або активного шламу і біологічних рідин. Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або напів погружної установки.

0jd SME

Призначається для перекачування води в невеликих каналізаційних системах, тваринницьких фермах, у харчовій промисловості, сільському господарстві та поливі.

0po SMI

Знаходить застосування в перекачуванні води в громадських об'єктах, невеликих каналізаційних системах, тваринницьких фермах, у харчовій промисловості, сільському господарстві і в поливі. Цей електронасос призначається як для побутового, так і для професійного використання.