Cерія DG Глибоко посаджена крильчатка Vortex

Сімейство DRAGA (DG) характеризується електронасосами з глибоко посадженої крильчаткою типу vortex, що забезпечує великі просвіти, навіть інтегральні. Відмінно підходить для використання в промисловості, сільському господарстві, перекачуванні біологічного шламу, стоків тваринницького походження і забруднених рідин з твердими тілами.

Hh

 


0df DGP (50Hz)

Знаходить застосування при наявності біологічних забруднених рідин та каналізаційних невідфільтрованих стоків, а також для підйому цивільних стоків. Відмінно підходить для інтенсивного використання в очисних спорудах, каналізаційних системах, тваринницьких фермах, у промисловості та сільському господарстві.

0sa DGN (50Hz)

Знаходить застосування при наявності біологічних забруднених рідин та каналізаційних невідфільтрованих стоків, а також для підйому цивільних стоків. Відмінно підходить для використання в очисних спорудах, каналізаційних системах, тваринницьких фермах, у промисловості та сільському господарстві. Цей насос може поставлятися також під вибухозахищеної версії з сертифікатом АТЕХ. Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або полупогружної установки.

0w DGF

Розроблений спеціально для роботи при наявності слідів займистих рідин або у вибухонебезпечному атмосфері. DGF знаходить застосування там, де звичайні заглибні електронасоси не можуть використовуватися. Сфера застосування - переважно промислова, включаючи відведення стоків з сміттєвих полігонів і біологічних забруднених рідин.

0ss DGI

Рекомендується в суворих умовах експлуатації, при наявності забруднених біологічних рідин, каналізаційних стоків, атмосферних опадів і дренажної води.

0d DGO (50Hz)

Придатний в суворих умовах експлуатації, при наявності забруднених біологічних рідин, каналізаційних стоків, атмосферних опадів і дренажної води.

0g DGE (50Hz)

Придатний при наявності біологічних, злегка забруднених і каналізаційних рідин. Призначається для побутового та житлового застосування.

0l DG Blue PRO (50Hz)

Може використовуватися при наявності біологічних, злегка забруднених і каналізаційних рідин. Придатний в суворих умовах експлуатації, при наявності забруднених біологічних рідин, каналізаційних стоків, атмосферних опадів і дренажної води. Цей електронасос призначається як для побутового, так і для професійного використання.

S DG Blue (50Hz)

Знаходить застосування при наявності біологічних, забруднених і каналізаційних рідин. Призначається і надійно використовується в побутовому і житловому застосуванні.

      1 DG-Steel

Занурювальні електронасоси лінії DG-Steel придатні для обробки чистої або злегка забрудненої води з наявністю твердих тіл розміром до 40 мм. Вони знаходять застосування в каналізаційних системах, в зоотехніці, в санітарних і водопровідних системах.