Занурювальні насоси 60Hz, Zenit

72 Cерія AP Крильчатки з великим напором

Сімейство AP складається з електронасосів із занурювальним крильчаткою відкритого багатоканального типу з великим напором. Знаходить застосування при наявності чистої або каламутної води з наявністю піску або невеликих твердих, але не волокнистих тел. Застосовується в таких сферах, як житловий сектор, громадський, полив або ж спорожнення колодязів для видалення піску. Завдяки значному манометричну напору, вони дають відмінні результати для влаштування водних ігор і фонтанів.

63 Cерія GR Крильчатка з системою подрібнення

Сімейство GR характеризується електронасосами з занурювальний крильчаткою багатоканального, відкритого типу з системою подрібнення на вході. Призначення змінюється залежно від поєднання з 2-х або 4-полюсними двигунами. в першому випадку знаходить застосування в тваринництві та харчової промисловості, при наявності каналізаційних стоків. У другому випадку застосовується в основному в сільському господарстві та тваринництві, при наявності рідин з високим вмістом домішок.

54 Cерія SB Двоканальна закрита крильчатка

Сімейство SB ( SYSTEM B ) характеризується електронасосами з крильчаткою закритого двоканального типу. Великий вільний прохід і висока продуктивність - це характеристики , що дозволяють сімейства SB працювати за наявності забруднених рідин з зваженими твердими тілами. Ідеальне рішення для подачі стоків , насиченою домішками води , навіть містить тверді тіла , сирої або активний шлам , відфільтрованих і невідфільтрованих біологічних рідин , а також атмосферних стоків і дренажної води. Відмінно підходить для підйому води в громадських закладах і в системах для громадських робіт або в лікарнях.

21 Cерія DR Багатоканальна відкрита крильчатка

Сімейство Dreno характеризується електронасосами з крильчаткою відкритого багатоканального типу. Залежно від різноманітних комбінацій з двигунами, знаходить застосування в обробці переважно чистої води або з незначною кількістю домішок або ж може використовуватися для підйому каналізаційних стоків, в очисних спорудах і в промисловості в цілому.

11 Cерія DG Глибоко посаджена крильчатка Vortex

Сімейство DRAGA (DG) характеризується електронасосами з глибоко посадженої крильчаткою типу vortex, що забезпечує великі просвіти, навіть інтегральні. Відмінно підходить для використання в промисловості, сільському господарстві, перекачуванні біологічного шламу, стоків тваринницького походження і забруднених рідин з твердими тілами