Cерія AP Крильчатки з великим напором

Сімейство AP складається з електронасосів із занурювальним крильчаткою відкритого багатоканального типу з великим напором. Знаходить застосування при наявності чистої або каламутної води з наявністю піску або невеликих твердих, але не волокнистих тел. Застосовується в таких сферах, як житловий сектор, громадський, полив або ж спорожнення колодязів для видалення піску. Завдяки значному манометричну напору, вони дають відмінні результати для влаштування водних ігор і фонтанів.

0122


 

 

    2 APN

Рекомендується для чистої , атмосферної води , дренажної води. Значний манометричний напір забезпечує відмінні результати при влаштуванні водних ігор і декоративних фонтанів , придатний для використання в сільському господарстві , поливі і рибництві . Цей насос може поставлятися також під вибухозахищеної версії з сертифікатом АТЕХ . Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або напівпогружної установки.

    1 APE

Застосовується для чистої, атмосферної води, дренажної води, з невеликим вмістом піску. Значний манометричний напір робить його придатним для поливу і рибництва.

  6 AP Blue PRo

Застосовується для чистої, атмосферної води, дренажної води, з невеликим вмістом піску. Значний манометричний напір робить цю серію придатною для водних ігор і декоративних фонтанів. Цей електронасос призначається як для побутового, так і для професійного використання.