Cерія DG Глибоко посаджена крильчатка Vortex

 Сімейство DRAGA (DG) характеризується електронасосами з глибоко посадженої крильчаткою типу vortex, що забезпечує великі просвіти, навіть інтегральні. Відмінно підходить для використання в промисловості, сільському господарстві, перекачуванні біологічного шламу, стоків тваринницького походження і забруднених рідин з твердими тілами.

222


 

 

001 DGP

Знаходить застосування при наявності біологічних забруднених рідин та каналізаційних невідфільтрованих стоків, а також для підйому цивільних стоків. Відмінно підходить для інтенсивного використання в очисних спорудах, каналізаційних системах, тваринницьких фермах, у промисловості та сільському господарстві.

01 DGN

Застосовується при наявності біологічних забруднених рідин та каналізаційних невідфільтрованих стоків, а також для підйому цивільних стоків. Відмінно підходить для використання в очисних спорудах, каналізаційних системах, тваринницьких фермах, у промисловості та сільському господарстві. Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або напівзанурювальної установки.

    DGO

Придатний в суворих умовах експлуатації, при наявності забруднених біологічних рідин, каналізаційних стоків, атмосферних опадів і дренажної води.

4k DGE

Придатний при наявності біологічних, злегка забруднених і каналізаційних рідин. Призначається для побутового та житлового застосування.

4f DG Blue

Знаходить застосування при наявності біологічних, забруднених і каналізаційних рідин. Призначається і надійно використовується в побутовому і житловому застосуванні.

4s DG Blue PRO

Може використовуватися при наявності біологічних, злегка забруднених і каналізаційних рідин. Придатний в суворих умовах експлуатації, при наявності забруднених біологічних рідин, каналізаційних стоків, атмосферних опадів і дренажної води. Призначається для побутового і для професійного використання.