Cерія DR Багатоканальна відкрита крильчатка

Сімейство Dreno характеризується електронасосами з крильчаткою відкритого багатоканального типу. Залежно від різноманітних комбінацій з двигунами, знаходить застосування в обробці переважно чистої води або з незначною кількістю домішок або ж може використовуватися для підйому каналізаційних стоків, в очисних спорудах і в промисловості в цілому.

002

 


 

 

 

 

  5 DRP

Розроблений для перекачування сильно забрудненої води , активного шламу і твердих тіл . Особливо рекомендується для використання в очисники , каналізаційних системах , для підйому цивільних стоків , у целюлозно -паперовому виробництві , для дублення і у виправленні шкір .

  4 DRN

Розроблено в основному для професійного та промислового використання , такого як очищення вод , каналізаційні системи і тваринницькі ферми. Особливо придатний для обробки рідин , що містять тверді зважені тіла , активний шлам з низькою або середньою щільністю . Цей насос може поставлятися також під вибухозахищеної версії з сертифікатом АТЕХ . Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або напів погружної установки.

  3 DRO

Може використовуватися при наявності чистих або злегка забруднених вод, що містять невеликі тверді тіла , відфільтрованих стоків , зливових стоків , для дренажу або відведення підземних вод. Призначається для суворого побутового та професійного застосування.

  2 DRE

Може використовуватися при наявності чистих або злегка забруднених вод, що містять невеликі тверді тіла, відфільтрованих стоків, зливових стоків, для дренажу або відведення підземних вод. Призначається лише тільки для побутового застосування.

  1 DR BluePRO

Призначається для використання з чистої або злегка забрудненої водою, що містить невеликі тверді тіла, відфільтрованої водою, зливовими стоками, для дренажу та відведення підземних вод, коли повинні забезпечуватися високі гідравлічні характеристики. Цей електронасос призначається як для побутового, так і для професійного використання.

  DR Blue

Ідеальне рішення при наявності чистих або злегка забруднених вод, що містять невеликі тверді тіла, відфільтрованих стоків, зливових стоків, для дренажу або відведення підземних вод. Призначається і надійно використовується в побутовому, навіть суворому застосуванні.