Cерія GR Крильчатка з системою подрібнення

Сімейство GR характеризується електронасосами з занурювальний крильчаткою багатоканального, відкритого типу з системою подрібнення на вході. Призначення змінюється залежно від поєднання з 2-х або 4-полюсними двигунами. в першому випадку знаходить застосування в тваринництві та харчової промисловості, при наявності каналізаційних стоків. У другому випадку застосовується в основному в сільському господарстві та тваринництві, при наявності рідин з високим вмістом домішок.

1111

 


 

    4 GRN 2 полюси

Розроблений для промислового та професійного застосування , він придатний для обробки рідин , що містять тверді тіла або волокна в підвішеному стані , активний шлам низькою або середньої в'язкості. Цей насос може поставлятися також під вибухозахищеної версії з сертифікатом АТЕХ . Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або напівпогружної установки.

      GRE

Призначається для підйому забрудненої води при наявності волокнистих тіл, а також для каналізаційних стоків побутового походження.

    3 GRS

Призначається для підйому забрудненої води при наявності волокнистих тіл, а також для каналізаційних стоків побутового походження.

  7 GR Blue PRO

Рекомендується при наявності волокнистих тіл, а також для нефільтрованих каналізаційних стоків громадянського походження. Цей електронасос призначається як для побутового, так і для професійного використання.