Підйомні станції Zenit

Сортування: Arrow Up Кількість:
Thumb 81
Відгуків (0)
Рекомендується для великих комплексів , таких як готелі , лікарні і очисні споруди. Призначена для роботи з двома зануреними електронасосами Zenit . Робота може бути автоматизована завдяки поплавковою системі контролю , що включає в себе також аварійний сигнал переливу для ще більш безпечного використання.
Thumb 79
Відгуків (0)
Призначена для маленьких виробничих або комерційних комплексів , ресторанів , невеликих готелів , медичних закладів , кемпінгів. Призначена для роботи з двома зануреними електронасосами Zenit . Робота може бути автоматизована завдяки поплавковою системі контролю , що включає в себе також аварійний сигнал переливу для ще більш безпечного використання.
Thumb 65
Відгуків (0)
Призначається для роботи з одним або двома зануреними електронасосами Zenit . Робота може бути автоматизована завдяки поплавковою системі контролю , що включає в себе також аварійний сигнал переливу для ще більш безпечного використання.
Thumb 314
Відгуків (0)
Станції BluBOX придатні для збору і підйому чистої, дощової води і стоків з пральних машин, раковин і туалетів в системах, розташованих нижче рівня каналізаційної мережі, таких як гаражі або напівпідвальні приміщення. Завдяки великій гамі наявних електричних і гідравлічних аксесуарів, версії на 250 і 400 літрів знаходять застосування в промислових і житлових об'єктах.
Thumb 117
Відгуків (0)
• версія від 90 до 150 літрів для 1-го насоса з прямою установкою • кришка , яка допускає вільний хід • ущільнювальна прокладка між ємністю і кришкою • полегшена установка вхідних і вихідних труб повітря з герметизацією ущільненням • вбудовані ручки для підйому
Thumb 55
Відгуків (0)
Ідеальне рішення для невеликого обсягу від одного будинку, а також у тих випадках, де обмежена глибина виїмки грунта. Призначається для роботи з одним або двома зануреними електронасосами Zenit. Робота може бути автоматизована завдяки поплавковій системі контролю, що включає в себе також аварійний сигнал переливу для ще більш безпечного використання.
Thumb 3D NanoBox 300 300x300
Відгуків (0)
nanoBOX - це високоякісний поліетиленовий резервуар, придатний для збору лише тільки побутових стоків, таких як з пральних машин, душових і умивальників (непридатний для стоків з туалетів). Максимальна ємність резервуара становить 35 літрів і він оснащений уже встановленим занурювальним електронасосом Zenit серії Steel. Завдяки своїм конструктивним характеристикам і невеликим розмірам, nanoBOX має надзвичайної універсальністю і простотою в установці.