Підйомна станція BlueBOX 250-400

Print
Рейтинг:
Search
zoom Збільшити зображення
Search
zoom Збільшити зображення
Thumb 314

 Серія BlueBOX складається з високоякісних поліетиленових резервуарів , виконаних ротаційної штампуванням , для збору зливових і фекальних стоків.
Модель 250 літрів підготовлена для встановлення електронасоса і призначається для невеликих житлових об'єктів.
Версія на 400 літрів призначена для використання в системах середніх розмірів і передбачає використання двох електронасосів .
Їх особлива форма натхненна дизайном Pininfarina заглибних електронасосів серії Blue.
Завдяки своїм конструктивним характеристикам і багатою оснащенні , BlueBOX є надзвичайно універсальною і простий в установці.

Станції BluBOX придатні для збору і підйому чистої, дощової води і стоків з пральних машин, раковин і туалетів в системах, розташованих нижче рівня каналізаційної мережі, таких як гаражі або напівпідвальні приміщення. Завдяки великій гамі наявних електричних і гідравлічних аксесуарів, версії на 250 і 400 літрів знаходять застосування в промислових і житлових об'єктах.

 

 Опис:

• версія на 250 літрів для одного насоса і на 400 літрів для двох насосів
• можливість прямої установки або з з'єднувальним пристроєм
• кришка , яка дозволяє вільний хід
• ущільнювальна прокладка між ємністю і кришкою
• полегшена установка вхідних і вихідних труб повітря з герметизацією ущільненням
• герметичні кабельні муфти
• вбудовані ручки для підйому
• підготовка для екстреного спорожнення за допомогою крана
• запатентована кабельна муфта, що дозволяє просте витяг насоса для проведення обслуговування
• бічні пелюстки , наявні в центральній частині ємності , забезпечують відмінне зчеплення у разі підземної установки.

 


 Готові підйомні станції NanoBOX , BlueBOX і BOXPRO є ефективним рішенням для збору і перекачування стоків в каналізацію , коли вона недосяжна при гравітаційному зливі .
Вони знаходять застосування в основному в сільській чи гористій місцевості з низькою щільністю населення , де відсутня капілярна каналізаційна мережа .
Zenit пропонує повну гаму моделей будь-якого типу і способу установки : від маленької побутової системи ( NanoBOX і BlueBOX ) до самої складної системи , призначеної для житлових комплексів ( BOX PRO).
Зважаючи їх численних переваг підйомні станції на сьогоднішній день є обов'язковим вибором для тих , кому необхідно економічне рішення , безпечне та екологічно сумісний .

Одна проблема - одне рішення:
Поліетиленові підйомні станції пристосовуються до систем будь-якого типу . Наземні або підземні , відкриті або в приміщеннях - вони завжди знаходять своє найкраще застосування при виконанні мінімального обсягу будівельних робіт та швидкого встановлення.

Зниження витрат:
На відміну від звичайних бетонних резервуарів готові станції не потребують обслуговування і володіють більшою стійкістю до хімічного і механічного впливу , яке на них чинять фекальні стоки , з істотною економією коштів.

Питання ваги:
Такий легкий і міцний матеріал , як поліетилен , забезпечує менші транспортні витрати , полегшує переміщення підйомної станції , разом з тим гарантуючи високу надійність.

Енергія , але тільки коли вона необхідна:
Підйомні станції розроблені для раціонального та оптимізованого використання електроенергії завдяки правильним характеристикам електронасоса , залежних від ємності резервуара і від використання поплавкових вимикачів, керуючих усіма функціями пуск- стоп.

 


 

Якщо у Вас виникли запитання, якщо бажаєте придбати даний товар, звертайтесь за тел.: +38 (067) - 382 - 67 – 57

 

Відгук