Підйомна станція BlueBOX 90-150

Print
Рейтинг:
Search
zoom Збільшити зображення
Search
zoom Збільшити зображення
Thumb 117

 

Серія BlueBOX складається з високоякісних поліетиленових резервуарів , виконаних ротаційної штампуванням , для збору зливових і фекальних стоків.
Моделі на 90 , 150  літрів підготовлені для встановлення електронасоса і призначаються для невеликих житлових об'єктів.
Їх особлива форма натхненна дизайном Pininfarina заглибних електронасосів серії Blue.
Завдяки своїм конструктивним характеристикам і багатою оснащенні , BlueBOX є надзвичайно універсальною і простий в установці.

Опис:

• версія від 90 до 150 літрів для 1-го насоса з прямою установкою
• кришка , яка допускає вільний хід
• ущільнювальна прокладка між ємністю і кришкою
• полегшена установка вхідних і вихідних труб повітря з герметизацією ущільненням
• вбудовані ручки для підйому
• підготовка для екстреного спорожнення за допомогою крана
• запатентована кабельна муфта, що дозволяє просте витяг насоса для проведення обслуговування
• бічні пелюстки , наявні в центральній частині ємності , забезпечують відмінне зчеплення у разі підземної установки.


 

Готові підйомні станції NanoBOX , BlueBOX і BOXPRO є ефективним рішенням для збору і перекачування стоків в каналізацію , коли вона недосяжна при гравітаційному зливі .
Вони знаходять застосування в основному в сільській чи гористій місцевості з низькою щільністю населення , де відсутня капілярна каналізаційна мережа .
Zenit пропонує повну гаму моделей будь-якого типу і способу установки : від маленької побутової системи ( NanoBOX і BlueBOX ) до самої складної системи , призначеної для житлових комплексів ( BOX PRO).
Зважаючи їх численних переваг підйомні станції на сьогоднішній день є обов'язковим вибором для тих , кому необхідно економічне рішення , безпечне та екологічно сумісний .

Одна проблема - одне рішення:
Поліетиленові підйомні станції пристосовуються до систем будь-якого типу . Наземні або підземні , відкриті або в приміщеннях - вони завжди знаходять своє найкраще застосування при виконанні мінімального обсягу будівельних робіт та швидкого встановлення.

Зниження витрат:
На відміну від звичайних бетонних резервуарів готові станції не потребують обслуговування і володіють більшою стійкістю до хімічного і механічного впливу , яке на них чинять фекальні стоки , з істотною економією коштів.

Питання ваги:
Такий легкий і міцний матеріал , як поліетилен , забезпечує менші транспортні витрати , полегшує переміщення підйомної станції , разом з тим гарантуючи високу надійність.

Енергія , але тільки коли вона необхідна:
Підйомні станції розроблені для раціонального та оптимізованого використання електроенергії завдяки правильним характеристикам електронасоса , залежних від ємності резервуара і від використання поплавкових вимикачів, керуючих усіма функціями пуск- стоп.

 


Якщо у Вас виникли запитання, якщо бажаєте придбати даний товар, звертайтесь за тел.: +38 (067) - 382 - 67 – 57

 

 

 

 

Відгук