Підйомна станція BOX PRO J

Print
Рейтинг:
Search
zoom Збільшити зображення

Рекомендується для великих комплексів , таких як готелі , лікарні і очисні споруди. Призначена для роботи з двома зануреними електронасосами Zenit . Робота може бути автоматизована завдяки поплавковою системі контролю , що включає в себе також аварійний сигнал переливу для ще більш безпечного використання.

Опис: 3 ущільнення для вхідних труб Ø160 мм , 2 ущільнення для кабельних каналів Ø110 мм , що утримують гаки для підйомної ланцюга насосів , що утримує гак для поплавка , система заземлення металевих компонентів , одинарна або подвійна напірна труба DN50 з ПВХ , DN80 - 100 - 150 з м'якого заліза , донне направляючий пристрій з напрямними оцинкованими трубами , кульовий запірний клапан.


Серія BOXPRO складається Серія з підйомних станцій , виконаних з міцного поліетилену середньої щільності , придатних для установки на цивільних і житлових об'єктах істотних розмірів.

Як правило , вони використовуються в зонах , в яких неможливий гравітаційний дренаж стоків.
Установка нижче нульової позначки спрощує підключення до системи збору каналізаційних стоків.
Спеціальна форма задумана для протидії тиску , якому піддається станція після установки.
   Внутрішні стінки , що не мають виступів, сприяють відмінному опорожнению і не допускають утворення відкладень , які можуть стати причиною неприємних запахів , і гарантують оптимальну експлуатацію. Підйомні станції BOX PRO можуть використовуватися з одним або двома зануреними електронасосами всередині з крильчаткою vortex , канальної або подрібнювальної .
   Установка здійснюється за допомогою донного направляючого пристрою, що дозволяє швидке вилучення електронасоса на поверхню , навіть без спорожнення резервуара.


 Готові підйомні станції NanoBOX , BlueBOX і BOXPRO є ефективним рішенням для збору і перекачування стоків в каналізацію , коли вона недосяжна при гравітаційному зливі .
Вони знаходять застосування в основному в сільській чи гористій місцевості з низькою щільністю населення , де відсутня капілярна каналізаційна мережа .
Zenit пропонує повну гаму моделей будь-якого типу і способу установки : від маленької побутової системи ( NanoBOX і BlueBOX ) до самої складної системи , призначеної для житлових комплексів ( BOX PRO).
Зважаючи їх численних переваг підйомні станції на сьогоднішній день є обов'язковим вибором для тих , кому необхідно економічне рішення , безпечне та екологічно сумісний .

Одна проблема - одне рішення:
Поліетиленові підйомні станції пристосовуються до систем будь-якого типу . Наземні або підземні , відкриті або в приміщеннях - вони завжди знаходять своє найкраще застосування при виконанні мінімального обсягу будівельних робіт та швидкого встановлення.

Зниження витрат:
На відміну від звичайних бетонних резервуарів готові станції не потребують обслуговування і володіють більшою стійкістю до хімічного і механічного впливу , яке на них чинять фекальні стоки , з істотною економією коштів.

Питання ваги:
Такий легкий і міцний матеріал , як поліетилен , забезпечує менші транспортні витрати , полегшує переміщення підйомної станції , разом з тим гарантуючи високу надійність.

Енергія , але тільки коли вона необхідна:
Підйомні станції розроблені для раціонального та оптимізованого використання електроенергії завдяки правильним характеристикам електронасоса , залежних від ємності резервуара і від використання поплавкових вимикачів, керуючих усіма функціями пуск- стоп.

 

 


Якщо у Вас виникли запитання, якщо бажаєте придбати даний товар, звертайтесь за тел.: +38 (067) - 382 - 67 – 57

 

Відгук