Підйомна станція nanoBOX

Print
Рейтинг:
Search
zoom Збільшити зображення
zoom Збільшити зображення
Thumb 3D NanoBox 300 300x300

 nanoBOX - це високоякісний поліетиленовий резервуар, придатний для збору лише тільки побутових стоків, таких як з пральних машин, душових і умивальників (непридатний для стоків з туалетів).

Максимальна ємність резервуара становить 35 літрів і він оснащений уже встановленим занурювальним електронасосом Zenit серії Steel.
Завдяки своїм конструктивним характеристикам і невеликим розмірам, nanoBOX має надзвичайної універсальністю і простотою в установці.

Опис:

1 вхід для стоків DN 30
1 вхід для зливу DN 40
1 випускний канал повітря DN 50.

 


  Готові підйомні станції NanoBOX , BlueBOX і BOX PRO є ефективним рішенням для збору і перекачування стоків в каналізацію , коли вона недосяжна при гравітаційному зливі .
Вони знаходять застосування в основному в сільській чи гористій місцевості з низькою щільністю населення , де відсутня капілярна каналізаційна мережа .
Zenit пропонує повну гаму моделей будь-якого типу і способу установки : від маленької побутової системи ( NanoBOX і BlueBOX ) до самої складної системи , призначеної для житлових комплексів ( BOX PRO).
Зважаючи їх численних переваг підйомні станції на сьогоднішній день є обов'язковим вибором для тих , кому необхідно економічне рішення , безпечне та екологічно сумісний .

Одна проблема - одне рішення:
Поліетиленові підйомні станції пристосовуються до систем будь-якого типу . Наземні або підземні , відкриті або в приміщеннях - вони завжди знаходять своє найкраще застосування при виконанні мінімального обсягу будівельних робіт та швидкого встановлення.

Зниження витрат:
На відміну від звичайних бетонних резервуарів готові станції не потребують обслуговування і володіють більшою стійкістю до хімічного і механічного впливу , яке на них чинять фекальні стоки , з істотною економією коштів.

Питання ваги:
Такий легкий і міцний матеріал , як поліетилен , забезпечує менші транспортні витрати , полегшує переміщення підйомної станції , разом з тим гарантуючи високу надійність.

Енергія , але тільки коли вона необхідна:
Підйомні станції розроблені для раціонального та оптимізованого використання електроенергії завдяки правильним характеристикам електронасоса , залежних від ємності резервуара і від використання поплавкових вимикачів, керуючих усіма функціями пуск- стоп.


 

Якщо у Вас виникли запитання, якщо бажаєте придбати даний товар, звертайтесь за тел.: +38 (067) - 382 - 67 – 57

 

Відгук