Водопостачання

Сортування: Arrow Up Кількість:
Відгуків (0)
Застосування: розширювальні баки для систем водопостачання Ємність: від 8 до 24 літрів
Відгуків (0)
Застосування: розширювальні баки для систем водопостачання Ємність: від 2 до 600 літрів
Відгуків (0)
Застосування: розширювальні баки для систем водопостачання. Ємність: від 8 до 1500 літрів.
Відгуків (0)

Широка сфера застосування
замінна мембрана з бутилової гуми, придатна для питної води
робоча температура: від - 10 ° С до +99 ° C
синій і червоний колір (зелений за замовленням)
корпус з вуглецевої сталі
Відгуків (0)
• широка сфера застосування • замінна мембрана з бутилової гуми, придатна для питної води • робоча температура: від - 10 ° С до +99 ° C • синій і червоний колір (зелений за замовленням) • корпус з вуглецевої сталі
Відгуків (0)

• Замінна мембрана з бутилової гуми
• робоча температура - 10С ° +99 C °
• синій колір (червоний і зелений за замовленням)
• корпус з вуглецевої сталі
• фланець з нержавіючої сталі
Відгуків (0)
Баки з нержавіючої сталі AISI 304 з мембраною, придатної для питної води. Їх можна використовувати з вапняною водою або домішками, так як вода взаємодіє тільки з мембраною. Такі гідроакумулятори підходять для використання в прибережних зонах, де солоне повітря може руйнувати і завдавати шкоди всім складовим деталям, не виконаними з нержавіючої сталі.
Відгуків (0)
Розширювальні мембранні ємності серії water - pro призначені для роботи з питною та технічною водою в системах гарячого комунально - побутового водопостачання , водонагрівачів , насосів в бустерних системах для запобігання гідравлічних ударів. Виготовлені з вуглецевої сталі, з внутрішньою зварюванням MIG , яка дозволяє уникнути будь-якого пошкодження мембрани , навіть у вкрай жорстких режимах роботи. У відмінності від Hydro - pro приєднання Water - pro зроблено з нержавіючої сталі. Спеціальне високоміцне внутрішнє покриття порошковою поксідной смолою для запобігання корозії і зовнішнє покриття епоксидною фарбою забезпечують високу надійність виробів.
Відгуків (0)
Розширювальні мембранні ємності , серії HYDRO -PRO призначені для роботи з питною та технічною водою в системах гарячого комунально - побутового водопостачання , водонагрівачів , насосів в бустерних системах для запобігання гідравлічних ударів. Виготовлені з вуглецевої сталі, з внутрішньою зварюванням MIG , яка дозволяє уникнути будь-якого пошкодження мембрани , навіть у вкрай жорстких режимах роботи. Спеціальне високоміцне внутрішнє покриття порошковою епоксидною смолою для запобігання корозії і зовнішнє покриття епоксидною фарбою дозволяють домогтися високої надійності.