Гідроакумулятор Zilmet ULTRA-PRO з фланцем з нержавіючої сталі

Print
Рейтинг:
Search
zoom Збільшити зображення

 1616

Гідроакумулятори призначені для використання з питною водою в системах автономного водопостачання при роботі разом з насосом , в системах опалення та ГВП , вони випускаються в горизонтальному або вертикальному виконанні ємністю від 24 до 3000 л . Діапазон робочих температур гідроакумуляторів - 10С до +99 С. Допустима робота з гліколесодержащімі розчинами з вмістом гліколю до 50 %. Макс . робочий тиск 10 атм.
Гідроакумулятор складається з корпусу , змінної мембрани з харчової гуми , в корпусі знаходяться ніпель для закачування повітря , який закритий заглушкою на різьбі ; верхній штуцер 1 / 2 G (тільки для гідроакумуляторів ємкістю 100 л і вище) і фланець для приєднання до напірного трубопроводу.
 
Володіє цілим рядом переваг:
Економія місця.
У порівнянні з безмембранних водонакопітельнимі баками: менший об'єм в 2-3 рази, відсутність  корозії, присмаку і запаху у воді.
Експлуатація з агресивною водою.
Мембранний гідроакумулятор Zilmet ultra-pro можна використовувати з вапняною  водою, водою з вмістом твердих часток (з фланцем з нержавіючої сталі), тому що вода стикається тільки з мембраною.
Просте обслуговування.
Швидка  зборка. Мінімальні вимоги до обслуговування.
Необмежений термін експлуатації.
Завдяки надійній фіксації мембрани усередині бака, гарантується  її максимальний захист від перегинів і тертя. Таким чином, термін експлуатації бака практично не обмежений, оскільки мембрана підлягає  заміні.

 

 


 

Якщо у Вас виникли запитання, якщо бажаєте придбати даний товар, звертайтесь за тел.: +38 (067) - 382 - 67 - 57

 

Відгук