Регулюючі клапани фірми "Belimo"

Print
Рейтинг:
Search
zoom Збільшити зображення

Електроприводи і клапани для систем опалення , вентиляції та кондиціонування повітря фірми « BELIMO »

Фірма BELIMO Automation , AG була створена в 1975р. у м. Ветсіконе , який розташовується неподалік від Цюріха ( Швейцарія ) . Вже більше 20 років фірма BELIMO є абсолютним світовим лідером з постачання даних виробів , що пояснюється високою якістю виконання, широкою номенклатурою і технічними достоїнствами приводів. Протягом трьох останніх десятиліть більш ніж в 40 країнах світу назва фірми BELIMO ( Белімо ) , Швейцарія є еквівалентом якості , надійності , постійного вдосконалення .

З дня свого заснування фірма BELIMO успішно фокусує свою діяльність на управлінні водяними і повітряними потоками в системах опалення , вентиляції та кондиціонування. Вузька спеціалізація , якої BELIMO дотримується протягом усіх років свого існування , дає можливість запропонувати замовнику продукцію найвищої якості за доступною ціною , а також використовувати багаторічний досвід розробників і споживачів для пошуку нових інженерних рішень . Практично всі технічні нововведення , що з'являються в даній області , беруть свій початок у стінах BELIMO .

У 1999р. фірма BELIMO розширила сферу своєї діяльності , застосувавши революційне технічне рішення - замовникам був запропонований кульової регулюючий клапан з електроприводом , що володіє рівнопропорційна характеристикою , ідентичною традиційним сідельним клапанам , але істотно виграє за ціновими показниками .

У 2000р. номенклатуру доповнили і традиційні сідельні клапани з новими електроприводами лінійного типу.

У 2004р. номенклатура розширилася за рахунок власних клапанів типу "батерфляй " і також клапанів з постійною витратою PICCV .

У 2005р. BELIMO проводить зміну поколінь електроприводів повітряних . Нові електроприводи відрізняються підвищеною функціональністю і надійністю.


Якщо у Вас виникли запитання, якщо бажаєте придбати даний товар, звертайтесь за тел.: +38 (067) - 382 - 67 - 57

 

Відгук