99999999

    Зеніт з'явився на світ в кінці 50-х років. Підприємство засноване Уго Дзені, для випуску і ремонту електродвигунів і гідравлічних насосів. Головне підприємство розташоване в Модені , працює на італійському ринку . Підприємство прагне до забезпечення якості продукції та послуг , як наслідок корпоративної організації і як надихаючий принцип у відносинах з клієнтами та суспільством. Якість - це результат процесу , заснованого на відповідальності, і необхідна умова будь-якої умови добробуту .

99999999999

    Якість Zenit Italia
За останні роки компанія отримала сертифікат менеджменту якості за нормою ISO 9001:2000 та сертифікат вибухозахищенності АТЕХ " на продукцію , придатну для роботи у вибухонебезпечному середовищі " . В даний час ми ведемо роботу з отримання сертифіката за нормою ISO 14000 для " систем екологічного менеджменту" та сертифікату " системи менеджменту здоров'я та безпеки на робочих місцях".

    Якість Zenit China
Отримання сертифікатів відповідності ISO9001 і ISO14001 надають ще більш високий престиж і довіру до компанії , що дозволить зайняти на ринку місце головного гравця .

 

Група Zenit - це одна з основних реалій на міжнародній арені в галузі проектування та створення технологій для обробки води.

Основним видом діяльності компанії є проектування і виробництво заглибних електронасосів побутового та промислового призначення. Високий рівень технологічного розвитку і великий накопичений досвід дозволили групі Zenit вийти на ринок з продукцією, призначеною для аерації та змішування , надаючи повну гаму виробів , що задовольняє найвибагливіші запити .

Велика історія , динамічність і прагнення до новизни - це основні риси групи Zenit , що забезпечили постійне і поступове розвиток компанії , не спотворюючи ясність коренів і поставлених цілей.

Завдяки продуманим рішенням, Групі Zenit завжди вдавалося займати значну частку ринку в тих секторах , в яких вона працює , гарантуючи своїм замовникам продукцію з високим технологічним змістом і сучасні послуги .

 

99999999999