Затишок і комфорт Вашого будинку безпосередньо пов'язаний з грамотним підбором високоякісного інженерного обладнання. До того ж питання водопостачання, відведення води і опалення в будинку головним чином вирішує насосне обладнання. Наші фахівці допоможуть знайти найбільш оптимальне рішення з підбору насосного обладнання з урахуванням всіх особливостей об'єкта і побажань клієнта. Ми надамо Вам високоякісне і сучасне обладнання.
Гідроакумулюючі баки для систем водопостачання призначаються для компенсації гідроудару . Вони дозволяють значно збільшити термін служби насосів в системах , які працюють під надлишковим тиском. Також вони дають можливість заповнити збиток об'єму води в системах водяного опалення і водопостачання . Гідроакумулюючий бак забезпечує запасом гарячої води , він дозволить зберегти воду температурою до 70 º С.
Основні технічні функції такого пристрою як насос - це подача і напір. До того ж, для коректного підбору насосного обладнання необхідно в першу чергу вказати експлуатаційну схему установки, спосіб установки насоса і склад перекачується.
Підбір насосної станції
Насосна станція - так званий самовсмоктувальний насос, встановлений на накопичувальний бак і оснащений реле тиску. Даний агрегат вельми компактний і має невелику вагу, незважаючи на настільки гучну назву. Її з легкістю зможе переносити людина середньої статури. Часто насосну станцію використовують в якості резервного запасу води з криниці. Нерідко насосна станція застосовується всередині будинку. При виборі насосної станції , перш за все, потрібно враховувати конкретні умови її експлуатації. Іноді використання такого агрегату вимагає додаткового утеплення труб і навіть колодязя на період холодів . Є можливість встановити в колодязь погружной насос , який також вимагає певних умов для забезпечення надійної експлуатації.
Вибір свердловинного насоса
Глибинний занурювальний свердловинний насос встановлюється тільки в тому випадку, якщо вода знаходиться глибше, чим на 8 метрів під землею. Тут необхідно враховувати кілька факторів, наприклад, діаметр свердловини, куди буде безпосередньо встановлюватися свердловинний насос.Для вірного вибору свердловинного насоса, передусім, треба знайти його трудові параметри — витрату, натиск. Витрата води, що викликається, обумовлюється з сумарної продуктивності усіх водорозбірних точок, із можливістю їх синхронного використання.
Вибір циркуляційного насоса
Підбір циркуляційного насоса для забезпечення системи опалення залежить , насамперед, від потреби в теплі експлуатованого будівлі під час самого холодного періоду року . Також необхідно враховувати здатність циркуляційного насоса створювати тиск , яке здатне подолати опір мережі .
Вибір дренажного насоса
Вибір дренажного насоса грунтується головним чином на його здатності очищати ділянки і цілі приміщення від бруду , мулових відкладень і грунтової води. Цей пристрій , як правило , оснащується так званим поплавком - датчиком , який і регулює роботу агрегату.
Вибір моноблочного насоса
Моноблочні насоси мають досить широкий спектр застосування: забезпечення циркуляції рідини в системах опалення, кондиціонування, вентиляції, підвищення тиску в системах водопостачання, системи пожежогасіння. Моноблочні відцентрові насоси характеризуються осьовим всмоктуванням і радіальним нагнітанням, тобто потік рідини надходить у насос в напрямку, що збігається з поздовжньою віссю вала, а відводиться (нагнітається) перпендикулярно (радіально) їй. Моноблочні насоси з нержавіючої сталі, чавуну або бронзи.
Вибір консольного насоса
Консольні насоси — це вид центробіжних насосів з одностороннім підведенням рідини до робочого колеса, яке розташоване на кінці валу віддаленого від приводу. Консольні насоси комплектуються електродвигуном, який встановлюється, як правило, на єдину платформу або, платформи, які з'єднуються фланцем. Консольні насоси слугують для перекачування води, хімічно активних рідин, рідин, які містять домішки і тверді включення.
Вибір глибинних насосів
Глибинний насос призначений для підйому води із глибини, не більшої за 10 м, що вже ріднить його із поверхневим насосом. Вибір насоса залежить від глибини вашої водойми. Для роботи глибинного насоса потрібна глибина, не менша за метр, інакше насос почне всмоктувати із дна мул та пісок, які досить швидко зіпсують його.
Насос підбирають за двома головними параметрами: продуктивність – скільки літрів на хвилину чи кубометрів на годину може перекачати насос, та напір – на яку саме висоту в метрах ваш насос може доставити всю цю воду. Для нормальної комфортної експлуатації зазвичай достатньо тисячі літрів води в добу на людину .