Uniqa Zenit

Нові електронасоси UNIQA

Надання найбільш якісних і сучасних рішень , постійне вдосконалення наявного асортименту та інновації - одні з критерій , на яких будується діяльність компанії ZENIT . Так , нещодавно компанією була представлена ​​нова лінійка високоефективних заглибних електронасосів UNIQA .

Розроблені для інтенсивної експлуатації в професійних сферах , дані моделі швидко знайшли своє застосування в очисних спорудах (промислових і цивільних) , для відводу стічних вод , атмосферних опадів , перекачування біологічного шламу і пр. і зарекомендували себе надійним , ефективним обладнанням.

Переваги електронасосів UNIQA:

Якими перевагами володіють заглибні насоси UNIQA перед аналоговими моделями? Ось деякі з них :

    Двигун з ефективністю PREMIUM IE3 , розроблений за нормою EN 60034-30 . Комплектація з даними двигунами дозволяє знизити витрату електроенергії , що , безсумнівно , є важливим для будь-якої системи . Таким чином , досягається істотна економія , а обладнання окуплює себе в короткий термін. Можлива робота з рідинами температурою +60 ° С і вище , в режимі безперервної експлуатації S1. Дотримання класу NEMA A , ізоляція - клас H.

    Термозахист , вбудована в статор , надійно захищає двигун при безперервній експлуатації навіть в суворих умовах.

   Високоефективні гідравлічні установки : для досягнення максимальної ефективності компанією були спроектовані новітні гідравлічні компоненти . Моделі UNIQA випускаються з двома типами крильчаток : крильчатки з каналами високої продуктивності ( в таких моделях передбачена також система осьового регулювання ) і крильчатки VORTEX .

    Система захисту від засмічення ACS . Устаткування надійно захищене від засмічення навіть при роботі з сильно забрудненими стоками , що робить експлуатацію насосів ще більш безпечною.

    Система охолодження POWER TECH COOLING . У процесі роботи охолодження двигуна забезпечується запатентованою системою циркуляції по замкнутому колу. Тому використовувана для охолодження рідина не змінюється навіть у разі зносу першого механічного ущільнення і попадання рідини, що перекачується в масляну камеру. Крім того , насоси оснащені датчиками для визначення попадання води в масляну камеру , відсік клемної колодки або в моторний відсік. Завдяки даній системі насоси UNIQA можуть використовуватися в режимах полупогружної і сухої установки з максимальним рівнем безпеки !

    Довговічна змащення підшипників - 50 000 годин!

Корпус , крильчатка і гідравлічна частина моделей даної серії виготовляються з чавуну / нержавіючої сталі , вал двигуна - з AISI 431 або NITRONIC 50 ( за замовленням). Напірні горловини гідравлічної частини - DN65 - DN400 . Всі конструктивні рішення нових моделей спрямовані на досягнення надійності та максимальної міцності .

010101