3

Прилади обліку води, або водолічильники (водоміри), останнім часом набули особливого значення завдяки реформі ЖКГ. Ці прилади застосовуються для комерційного обліку споживання води в комунальній і комунально-побутовій сфері, в хімічній, фармацевтичній, харчовій та інших галузях промисловості. З їх допомогою ведеться облік питної, мережевої і стічної води (як холодної, так і гарячої), а також облік теплоносія – у складі теплолічильників.

В даний час на будівельному ринку представлена велика кількість видів водомірів, які в залежності від принципу їх дії класифікують на механічні (крильчасті і турбінні), електромагнітні, ультразвукові та вихрові.

Підбір лічильника води здійснюється на підставі вимог технічних умов водопостачальної організації та вимог нормативних документів. Як правило, вимоги пред'являються до похибки вимірювань, і місця установки водоміра.

Коли мотив придбання лічильників ясний, необхідно вибрати оптимальний прилад за оптимальною ціною. Пам'ятайте, що вартість товару завжди визначається набором його особливостей і характеристик - таких , як якість, функціональність, вартість обслуговування і термін служби. Часто дешеві лічильники виходять дуже дорогими в експлуатації, що зводить нанівець всю економію при їх купівлі. Вибираючи лічильники, радимо робити вибір, грунтуючись на фактичних даних про якість і довговічності кожного конкретногопрібора. Існує цілий ряд нюансів нга які варто звернути увагу перед покупкою, адже саме від них у підсумку залежить Ваша економія, заради якої і було прийнято рішення купити лічильники. Основний параметр - це, звичайно ж, точність вимірювань приладів. Пам'ятайте : купити лічильник  - значить вкласти гроші в довгострокову перспективу, так як ці інвестиції в майбутньому будуть працювати на Вас, економлячи Ваші кошти.