Сонячні батареї, як джерело електроенергії, сьогодні вже важко назвати чимось незвичним. Уперше їх почали застосовувати для енергозабезпечення космічних станцій більше 40 років тому, сьогодні сонячні батареї міцно ввійшли в побут як джерело екологічно чистої й безкоштовної енергії. Сонце завжди посилало й посилає на землю мільярди кіловат променевої енергії й це джерело буде існувати ще багато мільйонів років. Питання використання цієї енергії і перетворення в необхідну нам електричну вирішується застосуванням сонячних батарей. Сонячні батареї - один із найперспективніших джерел електроенергії як для промислових підприємств, так і для побутового використання.

Сонячні батареї викристовуються для перетворення сонячної енергії на електричну, за рахунок з'єднання невеликих напівпровідникових пристроїв, перетворюючих енергію світла в електричну.

В сонячних вакуумних трубних чи плоских колекторах енергія сонця перетворюється в теплову і використовується для підігріву води чи теплоносія в системах опалення чи гарячого водопостачання.

Основними перевагами сонячних панелей та колекторів є:   12121

- Ефективність

- Екологічність

- Незалежність

- Безпечність та надійність

- Теплові колектори  

Також ефективним шляхом використання сонячної енергії є встановлення для будинку теплових колекторів для нагрівання води.

Теплові колектори дуже схожі ззовні на сонячні панелі, але відрізняються функціонально - вони використовуються не для створення електричної енергії, а  для нагріву води для потреб родини.

Теплові колектори особливо економічно доцільно встановлювати при великій затраті гарячої води - в закладах HoReCa (готелі, ресторани та кафе), при встановленні поряд з котеджем басейну або сауни.

Чи варто купувати та встановлювати сонячні батареї та колектори?     121

- сонце є повністю безкоштовним, відновлювальним та постійним джерелом енергії;

- відсутність забруднення довкілля при генерації електрики за допомогою сонячних батарей;

- сонячну енергію можливо використовувати у віддалених районах, де не можна провести електроенергію;

- після встановлення сонячних батарей, витрати будуть лише на обслуговування;

- більшість систем не вимагають обслуговування протягом їхнього життя, а значить, Вам ніколи не

доведеться вкладати в них гроші;

- довгий термін роботи сонячних батарей (більшість систем мають термін служби від 30 до 40 років.);

- технологічні досягнення в області сонячних енергетичних систем зробили їх надзвичайно ефективними 

та    рентабельним;

- сонячні панелі є абсолютно безшумними.

Використання сонячних панелей може забезпечити Вам енергонезалежність, комфорт і впевненість у завтрашньому дні. Вкладаючи кошти зараз в таке обладнання ви отримуєте енергетичну свободу та впевненість на майбутнє.

Фахівці нашої компанії займаються комплексним розрахунком, проектуванням, встановленням та обслуговуванням сонячних панелей для вашого помешкання.